پایگاه اُرُدیست های سوئد

Swedish Orodists

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود
< class="" height="25"> link

https://i.servimg.com/u/f30/20/32/02/33/orodis68.jpg

فلسفه اُرُدیسم چیست ؟ Orodism
زندگینامه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ
بازتاب جهانی فلسفه اردیسم
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آمریکا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ازبکستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کلمبیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لهستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در تاجیکستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور افغانستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مراکش
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور برزیل
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیجریه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نائورو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لیبی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سریلانکا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور فیلیپین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنگو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در جمهوری چک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در گینه استوایی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور صربستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قزاقستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هائیتی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوراس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تانزانیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سوئیس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نپال
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تایلند
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در آفریفای جنوبی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کره جنوبی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نروژ
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مکزیک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اندونزی
بازتاب اُرُدیسم در جمهوری آذربایجان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور انگلیس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور عراق
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در پورتوریکو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور غنا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اسپانیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور فرانسه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ترکیه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور روسیه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بنگلادش
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اوگاندا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بحرین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایسلند
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مقدونیه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایران
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اوکراین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تونس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لتونی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور چین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جیبوتی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در نیکاراگوئه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین
بازتاب اُرُدیسم در بوسنی و هرزگوین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در قرقیزستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در ارمنستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در لوکزامبورگ
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در مجارستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوتان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کوبا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کوزوو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سوئد
المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:20 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنگو The philosophy of Orodism in Congo
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:16 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تانزانیا The philosophy of Orodism in Tanzania
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:14 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:13 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:11 am

كساني كه Online هستند
در مجموع 204 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 204 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 237 و در تاريخ السبت مارس 06, 2010 6:21 pm بوده است.
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
فرشته بیژنی
دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Vote_rcapدانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Voting_bar1دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Vote_lcap 
حمیده ناصری
دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Vote_rcapدانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Voting_bar1دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Vote_lcap 
admin
مهران عبدالهی
ستاره عباسی
Sarvenaz
فرهاد رمضانی
زیبا
پروانه منفرد
سارا رستمیان

دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل

+25
manoto
mahbad
hossein_manila
nasim
Nooshin.shourcheh
milad b
pasargad
Annie
Abootabikh
gharibe
iziranzamin
باران جان
afrooz
darya
سوگند
sss638
فرشته بیژنی
elham_ga
ghoghnos
malahat
admin
میثم طهماسبی
sunlight
saro
simin
29 مشترك
رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4  الصفحة التالية
نويسندهپيام
milad b

milad b

تعداد پستها : 4
آدرس : iran
از ایشان سپاسگزاری شده : 0
Registration date : 2010-02-23

دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Empty
پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالخميس فبراير 25, 2010 10:07 am

بقیه پاسخ هارو دیدم ولی من هم به دلیل تحصیل در رشته فنی در دوره دبیرستان دوره پیش دانشگاهی رو نگذروندم در این رابطه مشکلی پیش نمیاد؟
ممنون
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.mashhadswime.blogfa.com
میثم طهماسبی
مدیر ارشد انجمن ( ایرانیان مقیم سوئد )
میثم طهماسبی

تعداد پستها : 93
آدرس : www.youtube.com/Sirmeysam
از ایشان سپاسگزاری شده : 48
Registration date : 2009-12-17

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالخميس فبراير 25, 2010 6:04 pm

با سلام

در مورد عدم گذراندن دوره پیش دانشگاهی قبلا هم عرض کرده بودم که مشکلی نیست ولی اگر تغییر زمینه تحصیلی داشته باشید، واحدهایی به چارت شما اضافه خواهد شد. در رابطه با اطلاعات کلی تحصیل هم میتوانید به پست های من مراجعه فرمائید.

پاینده ایران
http://www.ilovedogs.blogfa.com/
milad b

milad b

تعداد پستها : 4
آدرس : iran
Registration date : 2010-02-23

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالخميس فبراير 25, 2010 6:21 pm

ممنون از راهنمایتون.
http://www.mashhadswime.blogfa.com
میثم طهماسبی
میثم طهماسبی

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالخميس مارس 04, 2010 4:11 pm

این پست پاسخ من است به سوال یکی از دوستان در رابطه با امتحان IELTS. از همه عزیزان درخواست مکرر دارم که سوالات خود را در لابی مطرح نمایند و از ارسال سوال از طریق ای میل و یا پیام خصوصی پرهیز نمایند.

اولا نفرمودید امتحان IELTS شما آکادمیک ست یا جنرال.

دوم اینکه نمرات شما ماکزیمم باید نیم نمره با هم در نوسان باشد. نوسان بیشتر -به خودیه خود و فارغ از نمره- نشان دهنده عدم تسلط شما در زوایای مختلف ست و برای بعضی موسسات اهمیت دارد. مثلا برای تربیت مدرس خیلی مهم ست که دانش یک مربی در همه زمینه ها هم سطح باشد.

نکته سوم در مورد Listening شما، به نظرم باید روی آن بخش کار کنید، ممکن ست از این قسمت آسیب ببینید، پس باز هم بر روی این ماده تمرکز کنید. اصولا نمره 6 خیلی لب مرزست و نمره خطرناکی محسوب میشود. البته این موارد در کلاسها مطرح نمیشود ولی عرض کردم که شما بدانید.

و اما مشکل شما در Reading، ببینیند، منطقا شما الان باید کتاب های preparation را خوانده باشید و بدانید که اشکال کار در کجاست. من فرض را بر این میگذارم که شما بخشهایی را فراموش کردید.

در Reading نکته مهم پیدا کردن Key Words ست و شما باید بتوانید بدون خواندن کامل سطور هر پاراگراف، فهوای کلام را درک کنید. پس اول به دنبال کلاماتی باشد که نقش کلیدی را ایفا میکنند.

دوم درک sequence متن است. در این صورت شما میتوانید رابطه هر پاراگراف را درک کنید و در زمان پاسخ گویی به سراغ پاراگراف مطلوب بروید.

یک آیتم ماند که نباید فراموش کنید و آن اینست که شما باید به این توانایی برسید که قبل از خواندن کل سطور متن، بتونید خیلی سریع Over viewیی از کل متن به دست بیارید. این نکته هم با پیدا کردن Key Words خیلی ارزش پیدا میکند و هم در درک Sequence خیلی به شما مدد می رساند.

و اما مشکل شما در قسمت Not Given. ببینید، این بخش از این لحاظ اهمیت دارد که هم از این طریق ریزترین مطالب متن باید اکتشاف و استخراج بشود و هم خیلی مهم ست برای به دست آوردن دید کلی نویسنده مطلب توسط دانشجو. به این معنا که ممکن ست شما متنی را بخوانید و نویسنده بخواهد شما را به هدفی نهایی سوق بدهد که الزاما، مستقیما هم مطرح نشده. پس کسی که بتواند به این سوالات جواب بدهد عملا فهمانده که هم ریز مطالب را درک کرده و هم کلیت متن را. به همین خاطر 2 نکته اول که عرض کردم، Key Words و Sequence، خیلی برای شما اهمیت پیدا میکند.

در مورد اینکه وقت کم میارید عرض میکنم که اگر استراتژی درست Reading را رعایت کنین، میتوانید بر این مشکل هم غلبه کنیند. اصولا کسی که سوال ها رو طرح میکند، میداند که شما اگر بخواهید بدون رعایت اصول Reading جواب سوالات را بدهید وقت کم می آورید، پس عملا کاری میکند که کسی از پس این بخش بر آید که با اصول Reading آشناست نه کسی که صرفا کلمات زیادی رو در حافظه دارد و میتواند آنها را به زبان مادری خود ترجمه کند و در نهایت مطلب را درک کند.

هوشمندی این امتحان در این ست که زبان دوم راترجمه نکنید، بلکه درک کنید. اگر دقت کرده باشید در تمام ماده های امتحانی Ielts بجز Speaking، این نکته وجود دارد.

پاینده ایران

Nooshin.shourcheh

تعداد پستها : 1
Registration date : 2010-03-03

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالسبت مارس 06, 2010 2:57 am

سلام
من دانشجوی فارغ التحصیل رشته ی فیزیک از صنعتی شریفم .می خواستم ببینم اگر بخوام برای لیسانس برق اقدام کنم. چه کار های رو باید انجام بدم. امتحان تافل رو هم دادم و اینکه آیا بالاخره از سال 2010 دانشگاه های سوئد هم پولی میشه ؟و لینکه کلا هزینه هام در سال چقدر میشه.
مرسی
میثم طهماسبی
میثم طهماسبی

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالسبت مارس 06, 2010 11:08 pm

دوست عزیز و گرانقدرم

من تقریبا به سوالات شما در پست های همین قسمت پاسخ داده ام. مختصر عرض میکنم که دریافت شهریه هنوز مورد بحث ست و قطعی نشده ولی آنچه مشخص ست اینکه سال آینده هم رایگان خواهد بود. برای اقدام هم میتوانید به سایت https://www.studera.nu/studera/1374.html مراجعه نمائید. فاکتور هزینه ها را هم مفصل شرح داده ام، حدود 700 تا 1000 یورو در ماه در نظر داشته باشید. دعوت میکنم پست های قبل را مطالعه نموده و هر سوالی که برایتان بی پاسخ ماند، مطرح فرمائید.

امید که مختصر اطلاعات ما، راهگشای شما در تصمیمات پیش رو باشد.

پاینده ایران
nasim

تعداد پستها : 6
Registration date : 2010-03-07

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالإثنين مارس 08, 2010 7:02 pm

سلام من به تازگی عضو این سایت شدم امیدوارم این سایت بتونه اطلاعات مفیدی رو در اختیار هممون بذاره
nasim

پستعنوان: چطور ی میشه تو سوئد کار پیدا کرد؟   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالثلاثاء مارس 09, 2010 8:00 am

سایت های مختلفی برای پیدا کردن کار هست اما به زبان سوئدی بنابراین بی فایده هستندمیخواستم بدونم غیر از اینترنت راه دیگه ای داره؟
nasim

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالثلاثاء مارس 09, 2010 10:33 am

چند تا لینک براتون میزارم برای پیدا کردن کار واسه اونای که سوئدی بلدند مفیده
platsbanken.arbetsformedlingen.se بانکِ اطلاعاتیِ اداره کاریابی "پلاتس بانکن
www.folkbladet.nu روزنامه " وستربوتنس فولکبلاد
www.vk.se روزنامه "وستربوتنس کوریرن"
www.ams.se اداره کاریابی
hossein_manila

Registration date : 2010-03-10

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالأربعاء مارس 10, 2010 11:43 am

سلام بنده در حال تحصیا در رشته بیولوزی در مقطع لیسانس در کشور فیلیپین.مانیل هستم.ایا میتونم برایه ادامه رشته پزشکی در سوئد اقدام کنم؟چند سال باید بخونم با مدرکه لیسانسی که دارم میگیریموخیلی ممنون
میثم طهماسبی
میثم طهماسبی

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالأربعاء مارس 10, 2010 1:04 pm

حسین عزیزم در مانیل

بسیار خوشحالم از پیام خصوصی شما دوست گرانقدر

در رابطه با موردی که در پیامتان مطرح فرمودید عرض میکنم که الزاما نیاز نیست از طریق وزارت بهداشت و یا علوم ایران اقدامی انجام دهید، مگر اینکه بورس دولت باشید که از مظمون پیام شما این موضوع برداشت نمیشد. دانشجویانی که بصورت شخصی در حال تحصیل هستند، بجز موارد مشمولین نظام وظیفه، هیچ نیازی به مراجعه به منابع داخل کشور ندارند.

اما برگردم به سوالی که در اینجا مطرح فرمودید، شما میتوانید از امکانات انتقال دانشجویی استفاده نمائید. برای این کار 2 شیوه وجود دارد:

نخست اینکه از مستقل از سیستم پذیرش دانشجو در سوئد، مستقیما با مرکز آموزشی مورد تمایل خود تماس بگیرید و درخواست انتقال از مانیل به آن مرکز را ارائه کنید. برای این کار باید تایید تحصیلی از دانشگاه خود ارائه دهید، برد آموزشی شما باید گواهی مبنی بر کفایت علمی شما در مورد دروس پایه و تخصصی ارائه کند و در نهایت مکاتبات بین مراکز و صدور پذیرش شما.

راه دوم که مورد تایید من ست اینکه، از طریق سایت https://www.studera.nu/ اقدام به اخذ پذیرش با مدرک دیپلم خود کنید و پس از تایید مدارک خود را رسما ارائه کنید و درخواست تطبیق دهید.

اینکه چند سال باید بخوانید، بستگی به میزان یکسانی واحدهای پاس شده شما تا به آن روز و رشته پزشکی آینده شما خواهد داشت و کارشناس مسائل آموزشی واحد پزشکی میتواند حدود آنرا برای شما مشخص کند.

پاینده ایران
mahbad

Registration date : 2010-01-31

پستعنوان: رايگان بودن تحصيل؟   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالخميس مارس 11, 2010 4:31 am

سلام خسته نباشيد من مي خواستم بدونم دانشگاههاي سوئد هنوز رايگان هستند؟ و براي سال تحصيلي 2011 اين قانون همچنان پابرجاست؟
میثم طهماسبی
میثم طهماسبی

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالخميس مارس 11, 2010 4:46 pm

بله، همچنان رایگان ست.

پاینده ایران
nasim

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالسبت مارس 13, 2010 7:26 pm

ممنون از لطفتون عرض کرم چطور میشه تو سوئد کار پیدا کرد تا جایی که من چک کردم زحمت پاسخ به سوالات رو شما میکشید چقدر خوب میشه که بچه ها بیشتر تو بحثها شرکت کنند تا کمکی بشه برای گامهای مثبت
میثم طهماسبی
میثم طهماسبی

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالسبت مارس 13, 2010 7:35 pm

سپاس از توجه شما دوست گرامی به لابی

زحمتی نیست، مشکل، بضاعت ناچیز و اطلاعات کم من ست که توان پاسخی در خور توجه را ندارم. در رابطه با پیدا کردن کار عرض میکنم که کومون هر منطقه بوسیله انجمنهای محلی و برخی خبرنامه ها معمولا سرویس هایی را جهت کاریابی ارائه می نماید ولی فاکتور های اساسی جدا از داشتن اجازه کار، تخصص و دانستم زبان محلی ست.

با توجه به بحران مالی اخیر در اروپا و در نتیجه عدم تناسب عرضه و تقاضا فکر نمیکنم سایت های کاریابی گزینه مناسبی برای متخصصان باشد ولی شاید تا حدی در بخش خدمات، جوابگوی نیازها باشد.

پاینده ایران
nasim

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالأحد مارس 14, 2010 7:46 am

ممنونم از اطلاعات و وقتی که گذاشتید
nasim

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالأربعاء مارس 17, 2010 11:56 am

http://skyofsweden.blogsky.com/1388/11/30/post-107/
این لینک اطلاعات مفیدی در مورد شهریه در سوئد داره امیدوارم به دردتون بخوره
manoto

تعداد پستها : 2
از ایشان سپاسگزاری شده : 2
Registration date : 2010-03-18

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالخميس مارس 18, 2010 1:44 pm

سلام به برادر گرامی و استاد محترم
سوالی که از حضورتان داشتم راحتترین راه برای گرفتن اقامت در کشور سوئد ؟
و ایا از طریق ازدواج میشه؟
از خداوند ارزومند سال خوبی برای شما و همه هم میهنی های خوبم در همه جهان ارزومندم دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 777479
زنده باد ایران و ایرانی
میثم طهماسبی
میثم طهماسبی

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالخميس مارس 18, 2010 2:04 pm

سپاس بی کران از توجه و لطف شما

این سوالی ست که زیاد شنیده میشود و پاسخ آن هم خیلی ساده به نظر نمیرسد. من فکر میکنم برای شروع گزینه تحصیل مناسب باشد، پس از آن فرصت کافی خواهید داشت تا محیط را بشناسید و از قوانین مطلع شوید.

در رابطه با مهاجرت، مسلما دوستانی که در زمینه مهاجرت اقدام میکنند اطلاعات جامع تری از این حقیر ارائه مینمایند ولی نکته ای که به ذهن من میرسد این ست که تحصیل به شما این امکان را میدهد که بدون سرمایه گذاری روی گزینه ای خاص، شرایط را از نزدیک بسنجید. اگر هم قصد ازدواج داشته باشید، مسلما باید حضور فیزیکی داشته باشید که با ورود تحصیلی منافاتی ندارد.

پاینده ایران
manoto

از ایشان سپاسگزاری شده : 2
Registration date : 2010-03-18

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالخميس مارس 18, 2010 2:18 pm

دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 777479 روضه اومید تویی راه ده ای یار مرا
pedy711

تعداد پستها : 3
Registration date : 2010-05-24

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالإثنين مايو 24, 2010 11:03 am

سلام بر همه ایرانیان عزیز به خصوص اقای طهماسبی

من الان در مالزی
مشغول به تحصیل هستم در رشته ی الکترونیک. سال اولم داره تموم میشه و از دانشگاه
BTH پذیرش گرفتم در رشته ی .Electrical
Engineering with emphasis on Telecommunication
می خواستم از شرایط کلی دانشگاه
بدونم و اینکه اگه بیام انجا می تونم این 1 سالی که خوندم رو
Transfer
کنم یا نه.

شما در مورد 1 مربی تنیس نوشته بودین میخواستم بدونم
راجبه شرایط بازی فوتبال در لیگهای اونجا اطلاعاتی دارید؟ چون من به طور حرفه ای فوتبال
بازی می کنم
.

پیشاپیش تشکر می کنم
میثم طهماسبی
میثم طهماسبی

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالإثنين مايو 24, 2010 12:23 pm

دوست عزیزم پدرام

متشکر از اینکه سوالات خود را با دیگران نیز به اشتراک میگذارید، در رابطه با دانشگاه مورد نظر شما عرض میکنم که تمامی دانشگاه ها در سوئد از یک استاندارد حداقلی پیروی میکنند، به این معنی که ممکن ست برخی دانشگاه ها شهرت بیشتر و کادر علمی بهتری داشته باشند ولی در اصول با هم اشتراک دارند.

از نظر من، که دانشگاه های مالزی را آنالیز کرده ام، سطح علمی و گستردگی این دانشگاه از APIIT بسیار بالا ترست، هم از نظر کادر علمی، هم وسعت و امکانات دانشگاه. آخرین بازدید من از دانشگاه شما، بیش از 4 یا 5 سال پیش بوده و گمان نمیکنم اطلاعاتم به روز باشد ولی تا جایی که بخاطر می آورم شما در سال اول دوره های سیسکو نداشته اید. به هر روی، 60 واحد سال اول جبر، CCNA، ریاضی مهندسی، اصول مهندسی پایدار و در نهایت میکروپروسسور خواهد بود. با توجه به دروس پیش دانشگاهی و سال اول دانشگاه شما، درس جبر شما پذیرفته خواهد شد ولی اگر فقط همین یک درس باشد، توصیه میکنم روال عادی را طی کنید ولی اگر بقیه دروس سال اول را هم پاس کرده اید وضعیت فرق میکند. اگر قصد این کار را داشتید، پس از ورود به سوئد و استقرار، مدارک خود را تسلیم گروه های مربوطه کنید تا محتوای درس ها مطابقت داده شود.

در رابطه با لیگ های ورزشی اطلاعاتی ندارم ولی بسیار امیدوارم که بتوانید با باشگاه های محلی به توافقی برسید، گو اینکه حجم درس های شما بسیار زیاد خواهد بود و گمان نمیکنم امکان پذیر باشد که هم درس بخوانید و هم فعالیت اقتصادی داشته باشید، ولی جذب شما را محتمل میدانم.

پاینده ایران
میثم طهماسبی
میثم طهماسبی

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالثلاثاء أغسطس 10, 2010 5:15 pm

پدی عزیزم
فکر میکنم اطلاعاتی که به صورت نامه خصوصی به شما نوشتم پاسخ سوالات شما را روشن سازد.
-----------
با توجه به فصل ورود دانشجویان به سوئد، از همه دوستان یک بار دیگر استدعا میکنم که سوالات خود را در سطح لابی مطرح نمایند.
به دلیل مشغله بیش از حد شخصی در این بازه زمانی، از پاسخ به سوالات خصوصی و بخصوص تکراری معذورم
دوستانی که به واسطه اطلاعات مختصر امثال من موفق به اخذ پذیرش شده اند، عرض میکنم که حمایت آتی شما از محیط هایی چون لابی ایران سوئد باعث تداوم این همیاری خواهد بود. امیدوارم اطلاعات مختصر این هموطن مفید بوده باشد
پاینده ایران
محمود

Registration date : 2010-09-07

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالثلاثاء سبتمبر 07, 2010 5:22 am

با سلام
من جديدا عضو اين سايت شده ام.من قصد مهاجرت به سوئد (اقامت كاري) را دارم و نياز به راهنمايي شما هموطنان گرامي دارم.
محمود

Registration date : 2010-09-07

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 3 Emptyالثلاثاء سبتمبر 07, 2010 5:31 am

من فارغ التحصيل كارشناسي ارشد رشته حسابداري از دانشگاه سراسري با هشت سال سابقه كار هستم. به من گفته شده كه اگر يك كارفرما از سوئد براي تخصص من اعلام نياز كنه امكان مهاجرت وجود دارد. همچنين يك نفر از سوئد يا المان هست كه گه قرار شده اگهي هاي استخدام مربوط به رشته من را براي من ارسال كنه تا من رزومه خود را براي ان كارفرما بفرستم.
اما من كنجكاو هستم بدانم كه:
1- احتمال اينكه از اين طريق كار پيدا شود چقدر است و معمولا چقدر بايد انتظار بكشم؟
2- وضعيت اشتغال براي رشته حسابداري چگونه است؟
3- آيا موسسه يا وكيلي هست كه كمك كند اين پروسه سريعتر طي شود؟
با تشكر فراوان

دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 3 از 4رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4  الصفحة التالية
 مواضيع مماثلة
-
» قانون جدید مهاجرت نیروی کار به سوئد
» دانلود کتاب : چند مطلب دانستنی همراه با شعر
» پست های قدیم مهاجرت و تحصیل
» تحصیل بدون نیاز به زبان انگلیسی
» دانلود کتاب : راهنمای مهاجرت به نرم افزارهای آزاد/متن باز