پایگاه اُرُدیست های سوئد

Swedish Orodists

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود
< class="" height="25"> link

https://i.servimg.com/u/f30/20/32/02/33/orodis68.jpg

فلسفه اُرُدیسم چیست ؟ Orodism
زندگینامه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ
بازتاب جهانی فلسفه اردیسم
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آمریکا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ازبکستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کلمبیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لهستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در تاجیکستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور افغانستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مراکش
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور برزیل
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیجریه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نائورو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لیبی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سریلانکا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور فیلیپین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنگو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در جمهوری چک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در گینه استوایی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور صربستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قزاقستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هائیتی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوراس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تانزانیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سوئیس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نپال
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تایلند
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در آفریفای جنوبی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کره جنوبی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نروژ
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مکزیک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اندونزی
بازتاب اُرُدیسم در جمهوری آذربایجان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور انگلیس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور عراق
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در پورتوریکو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور غنا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اسپانیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور فرانسه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ترکیه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور روسیه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بنگلادش
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اوگاندا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بحرین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایسلند
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مقدونیه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایران
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اوکراین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تونس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لتونی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور چین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جیبوتی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در نیکاراگوئه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین
بازتاب اُرُدیسم در بوسنی و هرزگوین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در قرقیزستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در ارمنستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در لوکزامبورگ
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در مجارستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوتان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کوبا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کوزوو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سوئد
المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:20 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنگو The philosophy of Orodism in Congo
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:16 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تانزانیا The philosophy of Orodism in Tanzania
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:14 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:13 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:11 am

كساني كه Online هستند
در مجموع 23 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 23 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 237 و در تاريخ السبت مارس 06, 2010 6:21 pm بوده است.
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
فرشته بیژنی
دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Vote_rcapدانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Voting_bar1دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Vote_lcap 
حمیده ناصری
دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Vote_rcapدانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Voting_bar1دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Vote_lcap 
admin
مهران عبدالهی
ستاره عباسی
Sarvenaz
فرهاد رمضانی
زیبا
پروانه منفرد
سارا رستمیان

دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل

+25
manoto
mahbad
hossein_manila
nasim
Nooshin.shourcheh
milad b
pasargad
Annie
Abootabikh
gharibe
iziranzamin
باران جان
afrooz
darya
سوگند
sss638
فرشته بیژنی
elham_ga
ghoghnos
malahat
admin
میثم طهماسبی
sunlight
saro
simin
29 مشترك
رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4  الصفحة التالية
نويسندهپيام
darya

تعداد پستها : 1
از ایشان سپاسگزاری شده : 0
Registration date : 2010-01-30

دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Empty
پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالسبت يناير 30, 2010 9:41 am

salam man sale gozashte madrak pish daneshgahimo gereftam mikham sharayet tahsil dar reshte mohandesio bedonam.mamnoon
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
میثم طهماسبی
مدیر ارشد انجمن ( ایرانیان مقیم سوئد )
میثم طهماسبی

تعداد پستها : 93
آدرس : www.youtube.com/Sirmeysam
از ایشان سپاسگزاری شده : 48
Registration date : 2009-12-17

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالسبت يناير 30, 2010 11:18 am

دریای عزیز

شرایط را در پست قبلی توضیح داده ام. لطفا مطالعه فرمائید. در صورت ابهام در هر بخش بفرمائید تا توضیحات لازم اضافه شود.

پاینده ایران
http://www.ilovedogs.blogfa.com/
میثم طهماسبی
میثم طهماسبی

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالإثنين فبراير 01, 2010 10:31 pm

سوگند عزیزم سلام

عرض میکنم خدمت شما که من اصولا آدم حساسی هستم و شاید خیلی گزینه مناسبی برای پاسخ به این سوال نباشم. دوری از ایران همیشه برای من سخت بوده و هنوز هم هست. بیاد می آورم سفری که هنوز دقایقی از شروع پرواز نگذشته بود و بر بام قزوین بودیم که دلم برای بازگشت پرکشید. یا بخاطر دارم در سفری که به یکی از پایتختهای اروپایی داشتم، ورود من مقارن با خروج هواپیمای ایران ایر به مقصد تهران شد. بر روی نیمکتی نشستم و افسوس خوردم که چرا از پرواز به ایران جا مانده بودم در صورتی که بیش از 10 ساعت نبود که تهران را ترک کرده بودم. و یا یکبار که به دلیل شدت برف پرواز لندن به تهران را از دست دادم و مجبور شدم یک هفته بیشتر در انگلستان باشم برایم به اندازه یک زندانی ملال آور بود. به هر روی عرض میکنم که برای شخصی با خصوصیات من، هوای آلوده تهران به مراتب دلنشین تر از راه رفتن در شانزلیزه میتواند باشد.

و اما بازگردم به سوال شما در رابطه با تعامل بومیان با امثال ما. شاید بد نباشد که خاطره امروز عصر را نقل کنم که خود نمونه ای ست از مسائلی که هر روز در برابر چشمان دقیق من عرضه اندام میکند. امروز به معمول همیشه سگم را برای پیاده روی به بیرون بردم. هیجان زده بود و مرتب من را به یمین و یسار میکشید. مدتی سعی کردم کنترلش کنم ولی دیدن دوستی عزیز بر شدت هیجان او افزود و نزدیک بود در این برف سنگین تعادلم را از دست بدهم. با اعتراض بند قلاده اش را کشیدم که ثابت بماند. در همین زمان فریاد بانویی سالخورده را شنیدم که همان کلیشه معمول را تکرار میکرد که ما در اینجا اینگونه عمل نمیکنیم و ما در اینجا ... ما در اینجا...

حتی دوستی سوئدی که همراه من بود به آن رهگذر اعتراض کرد ولی من او را به آرامش فراخواندم و یاد آوری کردم که من عادت دارم، بگذار هر چقدر دوست دارد فریاد بکشد و جالبتر آن بود که این دوست به روال همیشه سعی کرد توجیه گر اعمال هموطنش باشد که مسلما برای من قابل قبول نبود.

بله، هنوز هم رنگ چهره تاثیر منفی خود را در برخی اذهان دارد ولی صد البته نه در حقوق شهروندی. فکر کردم شاید این خاطره گوشه ای از برخوردها را نشان دهد و توضیحات بیشتر را بکاهد. در عین حال یادآور میشوم که این رفتار سور عمومی نیست و من کمی نسبت به این مسائل آستانه تحملم به سر آمده.

پاینده ایران
سوگند

تعداد پستها : 6
از ایشان سپاسگزاری شده : 1

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالأربعاء فبراير 03, 2010 7:16 am

ممنون آقا میثم از راهنماییتون.
متوجه منظورتون شدم پس نباید انتظار رفتار خوبی ازشون داشت.
تشکر.
میثم طهماسبی
میثم طهماسبی

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالأربعاء فبراير 03, 2010 11:29 am

عرض من مطلقا این نبود. رفتار همه با شما به صورت کاملا عادی خواهد بود و شما نیز از کلیه حقوق شهروندی برخوردار هستید ولی در موارد مناسبات اجتماعی اختلافاتی را احساس مینمائید. این موضوع به شرایط شهر محل سکونت شما برمیگردد و کاملا متاثر از تفکرات افراد بومی منطقه است. قصد من از بیان آن خاطره این بود که گوشه چشمی نیز به این گونه مسائل داشته باشید نه بیشتر.

مثالی می آورم، برخرود امثال ما با مهاجرین افغان پناهجو طی سالهای گذشته چگونه بوده است؟ از کدام حقوق شهروندی برابر با شما استفاده کرده اند؟ کجا ما ایرانی ها حرمت آنها را رعایت کردیم؟ این بیچاره ها در صف نانوایی هم مورد نگاه تحقیرآمیز ما قرار دارند چه رسد به اینکه افغانی را در حال رانندگی ببینیم. قبول بفرمائید که کم بیراهه نرفته ایم.

برخورد سوئدی ها با ما اصلا شباهتی به برخورد ما در برابر خارجی (از جنس افغان) ندارد. پس نگران این گونه مسائل نباشید. دعوت میکنم که مجددا پاراگراف آخر پست اخیر من را ملاحظه فرمائید.

پاینده ایران
afrooz

Registration date : 2010-02-04

پستعنوان: تحصیل در سوئد   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالخميس فبراير 04, 2010 5:17 am

من لیسانس الکترونیک دارم و میخوام برای فوق لیسانس برم سوئد ولی نمیدونم از کی باید برای فرستادن مدارک اقدام کنم. وچه چیزائی دقیقا نیاز دارم برای نزدیکترین زمان کی میتونم پذیرش بگیرم.
متشکرم
میثم طهماسبی
میثم طهماسبی

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالخميس فبراير 04, 2010 10:59 am

با سلام خدمت شما دوست عزیزم

من در باره نحوه گرفتن پذیرش پست هایی را ارسال نموده ام. یک نمونه از این پست ها را به عنوان نمونه برای شما به پیرو منتشر میکنم:

شرایط تحصیل در سوئد برای ایرانیان مهیاست و امکان گرفتن آن نیز زیاد وقت گیر و پیچیده نیست. کافی است که سری به وب سایت www.studera.nu بزنید و مطالب آن را مطالعه کنید. در این سایت همه اطلاعات لازم قرار دارد و از همین طریق هم میتوانید ثبت نام کنید و مدارک را ارسال کنید و از همین طریق هم دعوت نامه را به امیدخدا بگیرید و تقدیم سفارت سوئد در تهران کنید. پس مطالعه این سایت برای ورود به سوئد کفایت میکند.

در رابطه با هزینه ها باید عرض کنم به نسبت ایران کمی گران است ولی در مجموع ارزش دارد. البته شهر با شهر متفاوت است ولی ماهی 10 هزار کرون، معادل هزار یورو حدود یک میلیون و چهارصد هزار تومان برای هر شخص کافی به نظر میرید. البته در خود سایت Studera گفته شده که 7 هزار کرون کفایت میکند ولی به نظرم کمی غیر واقعی می آید. البته مسلما هر کس هزینه های متفاوتی دارد ولی همین حدود حساب بفرمائید.

در رابطه با کار، شما اجازه کار دارید، هم متقاضی و هم همسر ایشان، ولی 3 مشکل وجود دارد که میتوانم بگویم کار پیدا کردن و کار کردن را سخت میکند. نخست اینکه دانشجو تقریبا روزی 6 تا 8 ساعت را در دانشگاه میگذراند و عملا فرصت کار نیست، البته بجز تعطیلات. در شهر های کوچک، پرواضح است که تعداد مشاغل کمتر از شهر های بزرگ است واین موضوع وقتی سخت تر میشود که حساب کنید هزار دانشجوی دیگر هم مثل شما دنبال راهی برای کسب درآمد هستند. مهمترین مورد که متاسفانه کمتر اشاره میشود زبان است. اگر زبان سوئدی بلد نباشید، طبیعیه که کار در مشاغلی که با مردم عادی سر و کار دارد تقریبا غیر ممکن است. با این حال عرض میکنم که مشاغل خدماتی چون آرایشگری و مشاغل هنری چون نوازندگی موسیقی و هنرهای دستی از شانس بیشتری برخوردار است.

نکته آخر اینکه سرمای اینجا رو لحاظ کنید البته به اعتقاد من ارزش دارد ولی اگر تجربه سفر به اروپا را ندارید باید عرض کنم طبیعت زیبایی دارد ولی سرمای اینجا کمی سخت تر از تهران است. ولی اگر با اقلیم مشکلی نداشته باشید عرض میکنم که استاندارد بالای زندگی و رفاه فاکتور اصلی شخص من برای اقامت در سوئد بود.

امیدوارم توانسته باشم دید واقع بینانه ای به شما بدهم.

پاینده ایران
سوگند

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالخميس فبراير 04, 2010 2:04 pm

سلام میثم جان
ممنون از راهنماییهات. دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 48681
باران جان

Registration date : 2009-11-01

پستعنوان: سوال   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالثلاثاء فبراير 09, 2010 10:54 am

سلام
من می خواستم چند تا سوال از یه نفر که مقیم سوئد هست بپرسم
چون می خوام با همسرم به اون جا مهاجرت کنم
کی می تونه کمکم کنه؟
منتظرم
iziranzamin

Registration date : 2010-02-03

پستعنوان: اشتغال و تحصيل در سوئد   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالثلاثاء فبراير 09, 2010 11:16 am

با سلام و خسته نباشيد
آيا امكان داره كه كسي كه ميخواد بياد سوئددر اونجا در كنار تحصيلش واسه خودش مغازه ايي باز كنه ؟
من مدركم ليسانسه و اينجا هم كار دولتي دارم هم مغازه فروش و تعميرات موبايل آيا ميشه اونجا هم تو اين كار رفت؟اصلا اونجا تعميرات موبايل داره يا اينكه گوشيشون خراب ميشه ميندازن دور؟
لطفا راهنمايي بفرماييد
میثم طهماسبی
میثم طهماسبی

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالثلاثاء فبراير 09, 2010 4:44 pm

در صورتی که دوستان پاسخی برای مسائل شما داشته باشند حتما به آن پاسخ خواهد گفت. قبل از ارسال استدعا دارم متن پرسش ها و پاسخهای گذشته را مطالعه فرموده و در صورت نیاز موضوع را مطرح فرمائید.

پاینده ایران

اين مطلب آخرين بار توسط میثم طهماسبی در الثلاثاء فبراير 09, 2010 5:02 pm ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
میثم طهماسبی
میثم طهماسبی

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالثلاثاء فبراير 09, 2010 4:50 pm

سوال سختی پرسیدید، مسلما اینجا هم مکانهایی برای تعمیرات موبایل وجود دارد ولی نه به شکلی که در ایران وجود داشت. شرکتهای بزرگی هستند که خدمات گوشی را انجام میدهند ولی چون اغلب گوشی و خط را بصورت قرارداد از یک شرکت میخرند، بازاری مشابه ایران ندارد.

اما در رابطه با اجازه کار همانگونه که قبلا نیز خدمت سایر دوستان عرض کردم شما و همسر شما اجازه کار خواهید داشت ولی جدا از مشکلات امروزه بازار کار، تسلط به زبان محلی (سوئدی) شرط اول برای بوجود آمدن موقعیت کاریست

پاینده ایران

اين مطلب آخرين بار توسط میثم طهماسبی در الخميس مارس 11, 2010 4:49 pm ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
gharibe

Registration date : 2010-02-09

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالثلاثاء فبراير 09, 2010 4:50 pm

باران جان در شهری که اسا از کور میدزند محبت را جستجو نکن.
اینجا هر کس به فکر خویش هست. دیدی که...........حتی نفت سوالت چیه؟؟؟؟گفت اول بگرد بعد سوال طرح کن.محبت را زه هر بی سر پایی طلب مکن
میثم طهماسبی
میثم طهماسبی

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالثلاثاء فبراير 09, 2010 4:58 pm

دوست عزیزم، غریبه

خوشحالم که شما نیز به جمع ایرانیان خارج از وطن پیوستید و از اینکه میبینم در پست اول اینگونه نسبت به اینجانب ابراز محبت کردید بسیار سپاسگذارم.

این نکته را مد نظر قرار دهید که غالب سوالات به کرات پرسیده شده و در همه سایتها این موضوع مرسوم است که اول بازدیدی از تالار و یا وب سایت و وبلاگ صورت گیرد و در نهایت سوالی مطرح شود. البته مسلما با ورود دوستان فهیمی چون شما، امید است هموطنان عزیز ما هم پاسخ های مناسبی برای مسائل و مشکلات خود بیابند.

پاینده ایران
Abootabikh

تعداد پستها : 2
Registration date : 2010-02-14

پستعنوان: چگونه ميتوانم به همراه همسرم اقامت سوئد را کسب نماييم؟   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالأحد فبراير 14, 2010 3:54 am

با سلام
اينجانب مهدی ابوطبيخ ، کارشناس مهندسی مواد از دانشگاه شيراز به همراه همسرم که ايشان هم کارشنا س ارشد زبان انگليسی از دانشگاه الزهرا میباشند، قصد اقامت در يک کشور اروپايي را داريم ( مانند سوئد) لطفا ما راهنمايي کنيد.
قبلا از همکاری شما سپاسگزارم.
سوگند

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالأحد فبراير 14, 2010 7:17 am

دوست غریبه
با کمال احترام من احساس می کنم که شما با این محیط واقعاً غریبه هستید چون سوالهای از این قبیل به کررات پرسیده شده و جواب آن هم داده شده است پس خواهشاً قبل از هر صحبتی کمی آنرا بررسی کنید و عجولانه عمل نکنید این عمل باعث می شود اشتباهات تایپی زیادی هم داشته باشید. ممنون
میثم طهماسبی
میثم طهماسبی

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالأحد فبراير 14, 2010 8:38 am

سوگند عزیزم

ممنون از پاسخ شما به غریبه، متاسفانه و یا خوشبختانه، این کاربر توسط ناظم محترم تالار شناسائی و مسدود شد. ظاهرا دوست عزیزی که سابقا" بخاطر رفتار ناشایستش از تالار اخراج شده بود، با چند آی دی جدید وارد شده و به این گونه فرافکنی ها مشغول است. شخصا امیدوارم به این کار خود پایان دهد و مثل همه عزیزان سعی در تبادل اطلاعات نمایند.

به امید روزی که این دوست عزیز و هنرمند هم روزی دست از عناد بی مورد بردارد و با شخصیت واقعی خود وارد شده و همه ما را از نظرات گرمش نسبت به هنر و موسیقی بهره مند سازد.

پاینده ایران
میثم طهماسبی
میثم طهماسبی

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالأحد فبراير 14, 2010 8:41 am

مهدی جان

در رابطه با نحوه اخذ پذیرش داشجویی توضیحات لازم را داده ام. از شما دعوت میکنم پست های سابق من را مطالعه فرمائید. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر، بفرمائید، اطاعت امر خواهد شد.

پاینده ایران
Annie

Annie

Registration date : 2010-02-15

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالإثنين فبراير 15, 2010 6:42 am

سلام شرايط پذيرش در دانشگاه هاي معتبر را با سايت هاي داشگاه را برام ارسال كنيد؟
میثم طهماسبی
میثم طهماسبی

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالإثنين فبراير 15, 2010 8:55 am

سلام
اگر به سایت https://www.studera.nu/studera/1374.html مراجعه کنید، تمام فرایند اقدام جهت اخذ پذیرش در اینجا انجام میشود. پست های قبلی من هم نکاتی را در این باره مشخص کرده است.

پاینده ایران
Abootabikh

تعداد پستها : 2
Registration date : 2010-02-14

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالثلاثاء فبراير 16, 2010 5:23 am

میثم طهماسبی نوشته است:
مهدی جان

در رابطه با نحوه اخذ پذیرش داشجویی توضیحات لازم را داده ام. از شما دعوت میکنم پست های سابق من را مطالعه فرمائید. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر، بفرمائید، اطاعت امر خواهد شد.

پاینده ایران

ممنون از حسن توجه جنابعالی
شايد اينجانب خواسته خود را درست مطرح ننموده ام . عرض بنده اين بود که رشته تحصيلی بنده و خانمم فلان و فلان است و تقاضای اقامت و کار در سوئد را دارم، .بنابراين قصد ادامه تحصيل در آنجا راندارم و حداقل در بدو امر ندارم . اگر درکشور سوئد فقط اجازه اقامت از طريق تحصيل داده می شود ، آن مسئله ديگری است ، و ميتوان درآن مورد صحبت نمود.
pasargad

Registration date : 2010-02-19

پستعنوان: tahsil   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالجمعة فبراير 19, 2010 10:17 am

[b]salam
man daneshjoyeh termeh 7 daneshgah azadam reshteh genetic,mikhastam agar momkeneh javabeh soalamo bedid.
1-tahsileh rayeganeh daneshgahaye swed barayeh 2010 be bad dar maghate lisans ghat shodeh?
2-agar ghat shodeh rahi hast barayeh edameh tahsil dar swed hanoz?
3-ejazeh kar barayeh daneshjo chand saateh?
5-madrakeh zaban barayeh paziresh misheh tofel basheh ?
mamnon misham javab bedid.
[/b]
میثم طهماسبی
میثم طهماسبی

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالجمعة فبراير 19, 2010 3:31 pm

با سلام

لطفا فارسی تایپ بفرمائید.

1- سال آینده تحصیلی نیز کما فی السابق رایگان خواهد بود.

3- شما در طول ترم های تحصیلی روزانه 5 ساعت، و در تابستان 8 ساعت اجازه کار خواهید داشت. لطفا پست های قبلی را جهت اطلاع از شرایط و محدودیت های کار ملاحظه فرمائید.

5- بله، شرایط در صفحه https://www.studera.nu/studera/1641.html تعریف شده است.

پاینده ایران
میثم طهماسبی
میثم طهماسبی

پستعنوان: رد: دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالجمعة فبراير 19, 2010 3:41 pm

با سلام

در رابطه با کار در سوئد برای متقاضیان خارج از مرزهای اروپا، روال بدین صورت است که شما باید با موسسات کاریابی تماس گرفته و یا مستقیما با کارفرمای متقاضی تماس بگیرید، در صورتی که تخصص شما مورد نیاز باشد و سازمان اعلام کند که 3 بار درج آگهی شده است و شما تنها گزینه جهت این پست هستید، نامه ای مبنی بر Job Offer به شما ارائه خواهد شد.

از طریق ارائه آن نامه و مدارک مورد نیاز دیگر، از جمله سوابق کار، بیمه، گواهی مالی و ... به سفارت سوئد در کشور صادر کننده پاسپورت شما موضوع ظرف مدت حداکثر 4 ماه بررسی و به اطلاع شما خواهد رسید.

پاینده ایران
milad b

milad b

تعداد پستها : 4
آدرس : iran
Registration date : 2010-02-23

پستعنوان: سوال در مورد ادامه تحصیل در سوئد   دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Emptyالخميس فبراير 25, 2010 9:21 am

سلام
من دارای مدرک کاردانی مدیریت هستم
برای ادامه تحصیل در سوئد در مقطع
کارشناسی لطفا منو راهنمائی کنید
متشکرم دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 Icon_question دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل - صفحة 2 8678
http://www.mashhadswime.blogfa.com

دانستنی های مهاجرت و ادامه تحصیل
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 2 از 4رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4  الصفحة التالية
 مواضيع مماثلة
-
» قانون جدید مهاجرت نیروی کار به سوئد
» دانلود کتاب : چند مطلب دانستنی همراه با شعر
» پست های قدیم مهاجرت و تحصیل
» تحصیل بدون نیاز به زبان انگلیسی
» دانلود کتاب : راهنمای مهاجرت به نرم افزارهای آزاد/متن باز