پایگاه اُرُدیست های سوئد

Swedish Orodists

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود
< class="" height="25"> link

https://i.servimg.com/u/f30/20/32/02/33/orodis68.jpg

فلسفه اُرُدیسم چیست ؟ Orodism
زندگینامه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ
بازتاب جهانی فلسفه اردیسم
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آمریکا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ازبکستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کلمبیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لهستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در تاجیکستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور افغانستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مراکش
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور برزیل
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیجریه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نائورو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لیبی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سریلانکا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور فیلیپین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنگو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در جمهوری چک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در گینه استوایی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور صربستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قزاقستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هائیتی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوراس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تانزانیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سوئیس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نپال
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تایلند
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در آفریفای جنوبی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کره جنوبی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نروژ
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مکزیک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اندونزی
بازتاب اُرُدیسم در جمهوری آذربایجان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور انگلیس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور عراق
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در پورتوریکو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور غنا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اسپانیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور فرانسه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ترکیه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور روسیه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بنگلادش
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اوگاندا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بحرین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایسلند
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مقدونیه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایران
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اوکراین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تونس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لتونی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور چین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جیبوتی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در نیکاراگوئه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین
بازتاب اُرُدیسم در بوسنی و هرزگوین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در قرقیزستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در ارمنستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در لوکزامبورگ
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در مجارستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوتان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کوبا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کوزوو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سوئد
المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:20 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنگو The philosophy of Orodism in Congo
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:16 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تانزانیا The philosophy of Orodism in Tanzania
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:14 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:13 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:11 am

كساني كه Online هستند
در مجموع 75 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 75 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 237 و در تاريخ السبت مارس 06, 2010 6:21 pm بوده است.
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
فرشته بیژنی
لايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس Vote_rcapلايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس Voting_bar1لايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس Vote_lcap 
حمیده ناصری
لايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس Vote_rcapلايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس Voting_bar1لايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس Vote_lcap 
admin
مهران عبدالهی
ستاره عباسی
Sarvenaz
فرهاد رمضانی
زیبا
پروانه منفرد
سارا رستمیان

لايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس

3 مشترك
نويسندهپيام
admin
مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن
admin

تعداد پستها : 1473
آدرس : Swedish Orodists
از ایشان سپاسگزاری شده : 4
Registration date : 2008-10-23

لايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس Empty
پستعنوان: لايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس   لايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس Emptyالخميس أكتوبر 23, 2008 4:02 am

وزير امور اقتصادي و دارايي از ارائه لايحه هدفمندكردن يارانه ها به مجلس تا دوهفته آينده خبر داد.
سيدشمس الدين حسيني درحاشيه مراسم بازديد از پايگاه جمع آوري اطلاعات اقتصادي خانوار در جمع خبرنگاران درخصوص لايحه هدفمندكردن يارانه ها گفت: بررسي اين لايحه در كارگروه تحول اقتصادي كه 9 وزير كابينه، 4معاون رئيس جمهوري، 3 اقتصاددان و رئيس كل بانك مركزي عضو آن هستند، به اتمام رسيده و پيش نويس لايحه آن تهيه شده است.
وزير امور اقتصادي و دارايي از ارائه اين لايحه توسط اين كارگروه به دولت خبر داد و افزود: لايحه هدفمندكردن يارانه ها پس از تصويب در دولت براي تصويب نهايي به مجلس ارائه خواهدشد.
وي با اشاره به اينكه لايحه مذكور داراي سه محور اساسي است، اصلاح قيمت حاملهاي انرژي، چگونگي استفاده از اين منابع در جهت اهداف اجتماعي و فعاليتهاي اقتصادي و چگونگي استفاده از منابع حاصل از هدفمندكردن يارانه ها در نظام مالي را از جمله اين محورها عنوان كرد و از تصويب اين لايحه در هيئت دولت طي دوهفته آتي براي ارائه به مجلس خبر داد.
حسيني درخصوص 6 محور ديگر طرح هدفمندكردن يارانه ها گفت: بسياري از اين موارد نيازمند لايحه نيستند اما لوايح مربوط به ماليات و گمرك تا پايان ماه جاري در كارگروه آماده و براي تصويب به دولت مي رود و درنهايت تقديم مجلس خواهدشد.
وي در پاسخ به اين سؤال كه آيا تعويق اجراي ماليات بر ارزش افزوده فقط شامل اصناف است و يا ساير مشاغل را نيز دربرمي گيرد؟ گفت: اين موضوع در دولت بررسي خواهدشد و اگر قرار باشد كه به ساير فعاليتها نيز تسري پيدا كند، اعلام مي شود.
وزير امور اقتصادي و دارايي با تاكيد بر اينكه تعويق اجراي ماليات بر ارزش افزوده در شرايط فعلي شامل حال اصناف است، اظهارداشت: با اين وجود اين موضوع در دست بررسي است و احتمال به تعويق افتادن آن همانطور كه رئيس جمهوري مطرح كرد از طريق لايحه اي كه تقديم مجلس خواهدشد، وجود دارد، كمااينكه اين لايحه تهيه شده و دردست بررسي است.
وي در خصوص عدم تحقق 54 ميليارد دلار از درآمدهاي نفتي كشور در صورت تداوم روند كاهش قيمت بازار نفت تا پايان سال جاري گفت: بودجه امسال كاملا احتياطي بسته شده، به نحوي كه قيمت هر بشكه نفت در آن 55 دلار پيش بيني شده است، درحاليكه قيمت نفت در حال حاضر حدود 73 دلار است، بنابراين وضعيت منابع و ذخاير ارزي كشور مناسب است و مشكلي براي كشور پيش بيني نمي شود.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://swedish-orodists.forumfa.net
مهمان
مهمان
Anonymous

پستعنوان: رد: لايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس   لايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس Emptyالجمعة فبراير 05, 2010 5:06 am

خوب سرانجام عالمان و نخبگان دولت طرح هدفمند کردن یارانه ها را به تصویب رساندند طرحی که در ابتدای کار با مشکل مواجه شده است ،خوشه بندی هایی که از هیچ اعتباری بر خوردار نیستند،و اصلا مشخص نیست بر چه اساسی شکل گرفته اند،طوریکه خود آقای احمدی نژاد به دشوار شدن راه اشاره کردند و گفتند :گمان میکردیم نیمی از توان دولت را باید صرف کنیم اما بنا بر مشکلات باید یک -سوم توان خود را بگذاریم.....تاکی این گمان ها ادامه خواهد داشت خدا عالم است....
ایشان اشاره کرده اند دیگر طرح یارانه ها قانون شده است و از قانون نمی توان سرباز زد اما به چه قیمتی ........
و جالب تر اینکه گفته اند:خوشه بندی ها مبنای تعلق یارانه ها قرار نمی گیرند
(نکند اصلا مبنا ندارد؟)
افقی که در پیش رویمان قرار دارد گمان نمی کنم افق روشنی باشد،با این طرح باید کم کم چراغ نفتی و شمع روشن کنیم...دوباره کرسی ها را راه بندازیم....در صورت امکان در حیاط خانه چاه یا قناتی بکنیم....و اگر حیاطی نبود به میدان ها و فواره های سطح شهر مراجعه کنیم...اگر یک یخچال فریزر بزرگ بخریم غذا ها را ذخیره کنیم و یا از روش حضرت یوسف در زمان خشکسالی برای ذخیره ی آذوقه استفاده کنیم شاید تا پایان این دوره ی دولت نهم دووم بیاریم........
مهمان
مهمان
Anonymous

پستعنوان: رد: لايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس   لايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس Emptyالإثنين فبراير 08, 2010 3:51 pm

خوشه بندي ها كنار گذاشته شد

سخنگوي طرح تحول اقتصادي گفت: پرداخت يارانه بر اساس خوشه بندي فعلاكنار گذاشته شد و بسته جديد بازتوزيع به زودي اعلام مي شود. به گزارش ايسنا <محمدرضا فرزين> در يك نشست خبري در محل وزارت امور اقتصادي و دارايي گفت: هيئت وزيران 9 بسته را براي اجراي طرح تحول اقتصادي مصوب كرده است و اين بسته ها به دليل تغييرات قانون هدفمند كردن يارانه ها نسبت به لايحه آن بايد تغيير كند. وي با اعلام اينكه خوشه بندي خانوارها اصلاح مي شود؛ گفت: خوشه بندي اعلام شده از سوي مركز آمار، ملاك بازتوزيع يارانه ها نيست و فعلاكنار گذاشته شده اما اين به آن معنا نيست كه اين خوشه بندي كلاكنار گذاشته شود؛ بلكه در آينده از آن استفاده خواهيم كرد(خدا به خیر کنه).معاون اقتصادي وزير امور اقتصادي و دارايي افزود: نظام بازتوزيع براساس منابع بازتوزيع آزاد شده انجام مي شود. در سال اول از يك روش عام استفاده مي كنيم و حتي ممكن است كه كارمندان دولت بر مبناي حقوق خود يارانه بگيرند. فرزين تصريح كرد: برمبناي قانون هدفمند كردن يارانه ها، به هر خانوار متناسب با سطح درآمد يارانه نقدي پرداخت مي شود و اين امر در قانون، جايگزين دهك ها شد. فرزين به تدوين 9 بسته در حوزه هاي مختلف در كارگروه تحول اقتصادي اشاره و از نهايي شدن بسته حمل ونقل خبر داد و تصريح كرد: بسته حمل ونقل درون و برون شهري كه از سوي ستاد مديريت سوخت نهايي شده بود، در كارگروه اصلي طرح تحول اقتصادي تصويب شد و به زودي نيز ابلاغ مي شود. سخنگوي طرح تحول اقتصادي سپس به تشريح بسته انرژي و چگونگي تعيين تعرفه هاي اين بخش پرداخت و افزود: با توجه به اينكه مصرف بنزين، گاز و گازوئيل در كشور افزايش يافته است، بايد تعرفه ها منجر به كاهش مصرف شود. متوسط مصرف گاز در 10 سال گذشته 10 درصد افزايش يافته است و متوسط واردات روزانه گازوئيل و بنزين حدود 20 و 15 ميليون ليتر است. معاون اقتصادي وزارت امور اقتصادي و دارايي اظهار كرد: بر اساس قانون، دولت موظف است تا پايان برنامه پنجم توسعه قيمت حامل هاي انرژي نظير نفت و بنزين و گازوئيل 90 درصد و گاز 75 درصد فوب خليج فارس و برق نيز به قيمت تمام شده، باشد. معاون اقتصادي وزير امور اقتصادي ودارايي در پاسخ به اين سوال كه نظر كارشناسي دولت براي ارائه رقم 40 هزار ميليارد تومان با وجود صحبت هاي نمايندگان مبني بر غيرقانوني بودن اين امر چه بوده است؟ گفت: قطعا اين كار بر اساس كارشناسي هايي انجام شده است اما اجازه بدهيد در اين باره با نمايندگان صحبت كنيم كه پس از آن اعلام خواهد شد. سخنگوي اقتصادي طرح تحول اقتصادي دولت درباره پرداخت نقدي يارانه ها از طريق سيستم بانكي گفت: با بانك ها هماهنگي هاي لازم به عمل آمده است و سرپرست خانوارها بايد به افتتاح حساب براي دريافت يارانه نقدي اقدام كنند و يا اينكه يكي از حساب هاي موجود خود را به دريافت يارانه اختصاص بدهند.

www.aftab-yazd.com
فرهاد رمضانی
ORODIST ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
ORODIST ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
فرهاد رمضانی

تعداد پستها : 1259
از ایشان سپاسگزاری شده : 134
Registration date : 2008-10-23

پستعنوان: رد: لايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس   لايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس Emptyالثلاثاء فبراير 09, 2010 4:19 am

sunny نوشته است:
خوشه بندي ها كنار گذاشته شد

سخنگوي طرح تحول اقتصادي گفت: پرداخت يارانه بر اساس خوشه بندي فعلاكنار گذاشته شد و بسته جديد بازتوزيع به زودي اعلام مي شود. به گزارش ايسنا <محمدرضا فرزين> در يك نشست خبري در محل وزارت امور اقتصادي و دارايي گفت: هيئت وزيران 9 بسته را براي اجراي طرح تحول اقتصادي مصوب كرده است و اين بسته ها به دليل تغييرات قانون هدفمند كردن يارانه ها نسبت به لايحه آن بايد تغيير كند. وي با اعلام اينكه خوشه بندي خانوارها اصلاح مي شود؛ گفت: خوشه بندي اعلام شده از سوي مركز آمار، ملاك بازتوزيع يارانه ها نيست و فعلاكنار گذاشته شده اما اين به آن معنا نيست كه اين خوشه بندي كلاكنار گذاشته شود؛ بلكه در آينده از آن استفاده خواهيم كرد(خدا به خیر کنه).معاون اقتصادي وزير امور اقتصادي و دارايي افزود: نظام بازتوزيع براساس منابع بازتوزيع آزاد شده انجام مي شود. در سال اول از يك روش عام استفاده مي كنيم و حتي ممكن است كه كارمندان دولت بر مبناي حقوق خود يارانه بگيرند. فرزين تصريح كرد: برمبناي قانون هدفمند كردن يارانه ها، به هر خانوار متناسب با سطح درآمد يارانه نقدي پرداخت مي شود و اين امر در قانون، جايگزين دهك ها شد. فرزين به تدوين 9 بسته در حوزه هاي مختلف در كارگروه تحول اقتصادي اشاره و از نهايي شدن بسته حمل ونقل خبر داد و تصريح كرد: بسته حمل ونقل درون و برون شهري كه از سوي ستاد مديريت سوخت نهايي شده بود، در كارگروه اصلي طرح تحول اقتصادي تصويب شد و به زودي نيز ابلاغ مي شود. سخنگوي طرح تحول اقتصادي سپس به تشريح بسته انرژي و چگونگي تعيين تعرفه هاي اين بخش پرداخت و افزود: با توجه به اينكه مصرف بنزين، گاز و گازوئيل در كشور افزايش يافته است، بايد تعرفه ها منجر به كاهش مصرف شود. متوسط مصرف گاز در 10 سال گذشته 10 درصد افزايش يافته است و متوسط واردات روزانه گازوئيل و بنزين حدود 20 و 15 ميليون ليتر است. معاون اقتصادي وزارت امور اقتصادي و دارايي اظهار كرد: بر اساس قانون، دولت موظف است تا پايان برنامه پنجم توسعه قيمت حامل هاي انرژي نظير نفت و بنزين و گازوئيل 90 درصد و گاز 75 درصد فوب خليج فارس و برق نيز به قيمت تمام شده، باشد. معاون اقتصادي وزير امور اقتصادي ودارايي در پاسخ به اين سوال كه نظر كارشناسي دولت براي ارائه رقم 40 هزار ميليارد تومان با وجود صحبت هاي نمايندگان مبني بر غيرقانوني بودن اين امر چه بوده است؟ گفت: قطعا اين كار بر اساس كارشناسي هايي انجام شده است اما اجازه بدهيد در اين باره با نمايندگان صحبت كنيم كه پس از آن اعلام خواهد شد. سخنگوي اقتصادي طرح تحول اقتصادي دولت درباره پرداخت نقدي يارانه ها از طريق سيستم بانكي گفت: با بانك ها هماهنگي هاي لازم به عمل آمده است و سرپرست خانوارها بايد به افتتاح حساب براي دريافت يارانه نقدي اقدام كنند و يا اينكه يكي از حساب هاي موجود خود را به دريافت يارانه اختصاص بدهند.

www.aftab-yazd.com

مطمئنم بزودی اصل طرح هم کنار گذاشته می شود
چون از اولش هم این طرح تبلیغاتی بود و نه عملیاتی لايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس 960288
beigi
کاربر انجمن
کاربر انجمن

تعداد پستها : 45
از ایشان سپاسگزاری شده : 20
Registration date : 2010-02-05

پستعنوان: رد: لايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس   لايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس Emptyالأحد فبراير 14, 2010 2:58 pm

با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز
واقعا دوست دارم بدون ازاین همه تبلیغ بد درباره این دولت آخه چی نصیب شد .چرا درباره یه موضوع که اطلاع کافی ندارید این همه دل هم وطنامون خالی می کنید .مردمی که واقعا این دولت رو دوست دارن .خواهش دارم اینطور لحن صحبت کردن درمورد این دولت را کنار بگذارید.من نمی دونم این اطلاعات غلط را کی به این خانم سانی دادند که واقعا این همه اشتبا ه ادبی دارند انتقاد می کنند
با احترام فراوان خدمت دوستان عزیز
مهمان
مهمان
Anonymous

پستعنوان: رد: لايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس   لايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس Emptyالإثنين فبراير 15, 2010 11:10 am

beigi نوشته است:
با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز
واقعا دوست دارم بدون ازاین همه تبلیغ بد درباره این دولت آخه چی نصیب شد .چرا درباره یه موضوع که اطلاع کافی ندارید این همه دل هم وطنامون خالی می کنید .مردمی که واقعا این دولت رو دوست دارن .خواهش دارم اینطور لحن صحبت کردن درمورد این دولت را کنار بگذارید.من نمی دونم این اطلاعات غلط را کی به این خانم سانی دادند که واقعا این همه اشتبا ه ادبی دارند انتقاد می کنند
با احترام فراوان خدمت دوستان عزیز
دوست عزیز
اول از همه از توجه شما تشکر میکنم و خواهش میکنم نوشته های مرا دوستانه بخوانید و غرضمندانه قلمداد نکنید،جمع ما،جمعی دوستانه است و هر کس می تواند آزادانه نظراتش را بیان کند.
من هیچ وقت ادعای دانش ادبی نکردم که چه بسا تعداد کتابهایی که خوانده ام نیمی از تعداد کتابهایی که شما خوانده اید نیست ،اما یکی از دوستداران ادبیات هستم و در این مورد شکی ندارم ، بنابراین هر اشتباه ادبی که از من سرزده را می پذیرم

دوست عزیز من چه غرضی با دولت دارم ،من دراینجا زندگی میکنم ،ریشه ام در این خاک است ،اصلیتم ایرانی است ،من چطور میتوانم ایران را دوست نداشته باشم،هم وطنم را ....؟؟؟
با این همه ایران امروز اگر انتقاد پذیر نباشد ، اگر در کنار مردم زندگی نکند ،اگر زخمهای مردم را و فریادشان را دشمنی با هم وطن و دولت قلمداد کند، دیگر چه تفاوتی با حکومت شاه سابق دارد؟؟؟
ودر مورد اطلاعات کافی نداشتن،شما کدامیک را تکذیب میکنید سخنان رئیس جمهور یا سخنان سخنگوی طرح تحول اقتصادی را ؟؟؟
یا اینکه غیر از این است که قرار است تحول اقتصادی رخ دهد ؟
در مورد انتقادهای من که دل مردم و هموطنان را خالی کرده ، واقعا اگر خوشه بندی ها مشکل نداشت چرا آن را برداشتند ....
من روزی 2 روزنامه ی دولتی را مطالعه میکنم و تقریبا همیشه اخبار سراسری را از شبکه های دولتی گوش میدهم .....اگر اطلاعات روزنامه ها و شبکه های ما مشکل دارند یا غلط هستند ،ما باید اطلاعات کافی را از کجا بدست آوریم؟؟؟
در ضمن دوست گرامی خوشحال می شوم افق روشن این طرح را برای ما شرح دهید (گویا اطلاعات کافی در این زمینه دارید)
شاید دلمان کمی گرم شد .....
beigi
کاربر انجمن
کاربر انجمن

تعداد پستها : 45
از ایشان سپاسگزاری شده : 20
Registration date : 2010-02-05

پستعنوان: رد: لايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس   لايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس Emptyالثلاثاء فبراير 16, 2010 2:10 pm

با عرض سلام خدمت دوست گرامی سرکار خانم سانی
خانم سانی اولا من قصد جسارت به شما رانداشتم.دوما من با انتقاد کردن مخالف نیستم چه بسا که ما احادیث بسیلری از امامان معصوم داریم که مسئله انتقاد به شکل درست را برای ما مشخص کردن .برای درک بهتر مطلب برای شما مثال می زنم مثلا یک کیسی از دوستان شما برای انتخاب رشته تحصیلی اقدام می کند و به عنوان مثال رشته ریاضی مد نظر می گیرد واز شما نظر می گیرداگر نظر شما مخالف این جریان باشد با دو روش می توانید این مخالفتتان را به اونشان دهید -یا فاعل را نقد می کنید یا فعل را .اگر به او بگویدتو ناتوان هستی وتوانایی تحصیل در این رشته رانداری یعنی اوراتخریب کرده اید یا می توانید بگویید باتوجه به خصوصیات اخلاقی تو ووضعی جامعه وغیره تو باید رشته فنی برداری که این عمل می شود نقد کردن .اگر همه ما روش درست نقد کردن در جامعه فرهنگ سازی کنیم چه بسا که انشاءالله ممکلت رو به آبادانی وپیشرفت سوق پیدا کنید .خانم سانی همه ما در قبال مملکتمان یک مسولیت داریم خوب پس از انتخابات تقلبی بودن آراء را وسط کشیدن که مشخص شد اشتباه بودوبه بهانه های رای دزدی به خیابان ها ریختند وممکت را به آشوب کشیدن آیا دراین وضعیت درست است ما هم در سا یتها و وبلاگ ها با این مدل تخریب کردن بهانه به دست اشوبگران بدهیم .البته مطلب فراوان است واز حوصله این مجلس خارج .امیدوارم که از بنده کینه به دل نگیرد .
با احترام فراوان

لايحه هدفمندكردن يارانه ها 2 هفته ديگر در مجلس
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» برگزاري دوره‌هاي آموزشي غيرحضوري هدفمندكردن يارانه ها در استان تهران
» رئيس جمهور لايحه افزايش قيمت آب و برق را به مجلس مي برد
» گزارشی از سرنوشت لايحه 15 هزار ميليارد توماني پرداخت تسهيلات بانكي در انتظار تصميم مجلس
» اصناف از ارکان اصلي هدفمندي يارانه‌ها هستند
» شهري که ديگر نمي شناسيمش