پایگاه اُرُدیست های سوئد

Swedish Orodists

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود
< class="" height="25"> link

https://i.servimg.com/u/f30/20/32/02/33/orodis68.jpg

فلسفه اُرُدیسم چیست ؟ Orodism
زندگینامه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ
بازتاب جهانی فلسفه اردیسم
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آمریکا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ازبکستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کلمبیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لهستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در تاجیکستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور افغانستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مراکش
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور برزیل
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیجریه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نائورو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لیبی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سریلانکا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور فیلیپین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنگو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در جمهوری چک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در گینه استوایی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور صربستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قزاقستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هائیتی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوراس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تانزانیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سوئیس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نپال
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تایلند
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در آفریفای جنوبی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کره جنوبی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نروژ
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مکزیک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اندونزی
بازتاب اُرُدیسم در جمهوری آذربایجان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور انگلیس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور عراق
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در پورتوریکو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور غنا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اسپانیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور فرانسه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ترکیه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور روسیه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بنگلادش
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اوگاندا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بحرین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایسلند
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مقدونیه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایران
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اوکراین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تونس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لتونی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور چین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جیبوتی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در نیکاراگوئه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین
بازتاب اُرُدیسم در بوسنی و هرزگوین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در قرقیزستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در ارمنستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در لوکزامبورگ
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در مجارستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوتان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کوبا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کوزوو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سوئد
المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:20 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنگو The philosophy of Orodism in Congo
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:16 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تانزانیا The philosophy of Orodism in Tanzania
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:14 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:13 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:11 am

كساني كه Online هستند
در مجموع 187 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 187 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 237 و در تاريخ السبت مارس 06, 2010 6:21 pm بوده است.
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
فرشته بیژنی
دلايل دايي براي خط خوردن نيكبخت Vote_rcapدلايل دايي براي خط خوردن نيكبخت Voting_bar1دلايل دايي براي خط خوردن نيكبخت Vote_lcap 
حمیده ناصری
دلايل دايي براي خط خوردن نيكبخت Vote_rcapدلايل دايي براي خط خوردن نيكبخت Voting_bar1دلايل دايي براي خط خوردن نيكبخت Vote_lcap 
admin
مهران عبدالهی
ستاره عباسی
Sarvenaz
فرهاد رمضانی
زیبا
پروانه منفرد
سارا رستمیان

دلايل دايي براي خط خوردن نيكبخت

نويسندهپيام
مهران عبدالهی
مدیر ارشد انجمن ( مشاهیر )
مدیر ارشد انجمن ( مشاهیر )
مهران عبدالهی

تعداد پستها : 1334
از ایشان سپاسگزاری شده : 328
Registration date : 2008-10-30

دلايل دايي براي خط خوردن نيكبخت Empty
پستعنوان: دلايل دايي براي خط خوردن نيكبخت   دلايل دايي براي خط خوردن نيكبخت Emptyالخميس نوفمبر 13, 2008 10:51 am

علي دايي خواهان توجه بيشتر به تلاش‌ بازيكنان جوان تيم ملي فوتبال ايران شد.
به گزارش ايسنا، علي دايي پس از تمرين امروز تيم ملي ايران اظهار كرد: ما اگر بازي تداركاتي برگزار كنيم با يك سري از انتقادات و اگر برگزار نكنيم با مجموعه‌ي ديگري از انتقادات روبه‌رو مي شويم. شايد هيچ كس به اين موضوع توجه نكرد كه بازيكنان جوان تيم ملي ايران پس از گذشت تنها دو روز از بازي‌هاي ليگ برتر به مصاف قطر رفتند و با انجام يك بازي خوب، حريف خود را شكست دادند. بسياري از بازيكنان در آخرين لحظه خود را با هواپيما به تيم ملي رساندند و با وجود خستگي بازي بسيار خوبي انجام دادند. همين غيرت بازيكنان جوان و خوب تيم ملي ايران است كه توقع داريم مورد توجه قرار گيرد.
علي دايي درباره دعوت از بازيكنان لژيونر براي بازي در مقابل امارات نيز گفت: ما از 6 بازيكن لژيونر نيز براي حضور در بازي مقابل امارات دعوت مي‌كنيم كه اسامي آن‌ها توسط روابط عمومي فدراسيون اعلام مي‌شود و ما تمامي بازيكنان حاضر در اردو را به همراه 6 بازيكن لژيونر كه در مجموع 27 نفر مي‌شوند با خود به امارات مي‌بريم.
علي دايي درباره دليل خط خوردن نيكبخت واحدي از تيم ملي نيز گفت: نيكبخت را به دلايل فني به تيم ملي دعوت كردم اما زماني كه براي پرواز به قطر به فرودگاه رفتيم نيكبخت ناگهان اعلام كرد كه پاسپورت خود را به همراه ندارد و از ما اجازه گرفت تا به هتل المپيك بازگردد و پاسپورتش را به همراه بياورد اما پس از ترك فرودگاه ديگر هرچقدر كه مسوولان تيم ملي با او تماس گرفتند، موفق نشدند نيكبخت را پيدا كنند چرا كه او موبايلش را دايورت كرده بود. در هر صورت من مسوول مسايل فني هستم و درباره اين مسايل انضباطي بايد خود عليرضا واحدي نيكبخت پاسخگو باشد.
علي دايي درباره سفر تيم ملي به امارات نيز گفت: تا روز يكشنبه تمرينات خود را در تهران پيگيري مي‌كنيم و يكشنبه صبح به امارات مي‌رويم و تا روز چهارشنبه در اين كشور براي بازي مقابل امارات آماده مي‌شويم.
وي افزود: ما در دور مقدماتي يك بار با امارات مساوي كرده و يك بار نيز اين تيم را شكست داده‌ايم. در هر صورت امارات تيم خطرناكي است و با توجه به اينكه آخرين شانس خود را براي صعود امتحان مي‌كند، به هيچ عنوان اين تيم را دست كم نمي‌گيريم. با اين حال با تمام توان و براي كسب 3 امتياز به امارات مي‌رويم.
علي دايي درباره بازي تداركاتي مقابل تيم ملي قطر نيز گفت: در هر صورت به دليل آنكه بازي مقابل كويت لغو شد، ما بين بازي كردن و بازي نكردن، گزينه بازي كردن را انتخاب كرديم. بي‌ترديد اگر با كويت بازي مي‌كرديم نفرات تيم ملي فرصت بيشتري براي استراحت داشتند اما در هر صورت بازي با قطر نيز براي بازيكنان جوان تيم ملي بسيار مفيد بود.
علي دايي درباره دعوت از بازيكنان شايسته به تيم ملي نيز گفت: در هر صورت من وظيفه‌ام را انجام مي‌دهم و طبق وظيفه‌اي كه دارم بايد بهترين نفرات را به تيم ملي دعوت كنم. طبيعي است كه اشتباهاتي نيز رخ دهد، اما تا جايي كه شرايط به ما اجازه دهد، آماده‌ترين بازيكنان را به تيم ملي دعوت مي كنيم. قبول دارم كه ما بازيكنان بسيار خوب ديگري نيز در فوتبال كشور داريم، اما در هر صورت هم‌اكنون نيز 27 بازيكن را براي بازي با امارات همراه خواهيم داشت كه همين تعداد نيز زياد است. با اين حال از تمامي بازيكنان خوب و جوان فوتبال كشور در مقاطع مختلف براي حضور در تيم ملي دعوت مي‌شود.
سرمربي تيم ملي فوتبال درباره حضور كريم باقري در تيم ملي نيز گفت: كريم باقري در بازي مقابل قطر در ابتداي بازي 2،‌ 3 پاس اشتباه داد كه تصور مي‌كنم دليل آن به مدت طولاني دوري او از تيم ملي بازمي‌گشت. با اين حال هرچه از زمان بازي گذشت، كريم باقري بهتر شد و اعتماد به نفس خوبي را پيدا كرد. من اعتقاد دارم باقري يكي از خوب‌هاي تيم ملي ايران است.
علي دايي درباره برخي اظهارات پيرامون بازي مقابل تيم ايالت باسك اسپانيا نيز گفت: اعتقاد من اين است كه تيم ملي به اين بازي احتياج دارد چرا كه تيم باسك متشكل از بسياري از بازيكنان خوب فوتبال اسپانيا و حتي نفرات ملي پوش اين كشور است و معتقدم اين بازي براي ما بسيار سودمند خواهد بود. در هر صورت اين هم از همان شرايطي است كه گفتم و اكنون كه اين بازي را انتخاب كرده‌ايم،‌ از آن انتقاد مي‌شود و اگر هم اين بازي را انتخاب نمي‌كرديم، از عدم انجام بازي تداركاتي انتقاد مي شد و در اين ميان تنها موضوعي كه به آن توجه نمي‌شود، عملكرد خوب و متعصبانه بازيكنان جوان تيم ملي است. خوشبختانه تيم ملي بسيار خوب بسته شده است و بازيكنان جوان ما از اعتماد به نفس بسيار بالايي برخوردار هستند.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

دلايل دايي براي خط خوردن نيكبخت
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» دايي: از من خواستند با داورها لابي كنم!
» حكم نهايي علي دايي هفته آينده صادر خواهد شد
» حكم نهايي علي دايي هفته آينده صادر خواهد شد
» هر جا که دايي بخواهد بازي مي‌کنم
» كريمي : هنوز هم مي گويم دايي را خدا بغل كرد !