پایگاه اُرُدیست های سوئد

Swedish Orodists

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود
< class="" height="25"> link

https://i.servimg.com/u/f30/20/32/02/33/orodis68.jpg

فلسفه اُرُدیسم چیست ؟ Orodism
زندگینامه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ
بازتاب جهانی فلسفه اردیسم
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آمریکا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ازبکستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کلمبیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لهستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در تاجیکستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور افغانستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مراکش
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور برزیل
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیجریه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نائورو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لیبی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سریلانکا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور فیلیپین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنگو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در جمهوری چک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در گینه استوایی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور صربستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قزاقستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هائیتی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوراس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تانزانیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سوئیس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نپال
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تایلند
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در آفریفای جنوبی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کره جنوبی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نروژ
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مکزیک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اندونزی
بازتاب اُرُدیسم در جمهوری آذربایجان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور انگلیس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور عراق
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در پورتوریکو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور غنا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اسپانیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور فرانسه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ترکیه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور روسیه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بنگلادش
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اوگاندا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بحرین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایسلند
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مقدونیه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایران
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اوکراین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تونس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لتونی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور چین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جیبوتی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در نیکاراگوئه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین
بازتاب اُرُدیسم در بوسنی و هرزگوین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در قرقیزستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در ارمنستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در لوکزامبورگ
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در مجارستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوتان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کوبا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کوزوو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سوئد
المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:20 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنگو The philosophy of Orodism in Congo
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:16 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تانزانیا The philosophy of Orodism in Tanzania
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:14 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:13 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:11 am

كساني كه Online هستند
در مجموع 15 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 15 مهمان :: 1 روبوت الفهرسة في محركات البحث

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 237 و در تاريخ السبت مارس 06, 2010 6:21 pm بوده است.
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
فرشته بیژنی
احمدی نژاد و استیضاح کردان Vote_rcapاحمدی نژاد و استیضاح کردان Voting_bar1احمدی نژاد و استیضاح کردان Vote_lcap 
حمیده ناصری
احمدی نژاد و استیضاح کردان Vote_rcapاحمدی نژاد و استیضاح کردان Voting_bar1احمدی نژاد و استیضاح کردان Vote_lcap 
admin
مهران عبدالهی
ستاره عباسی
Sarvenaz
فرهاد رمضانی
زیبا
پروانه منفرد
سارا رستمیان

احمدی نژاد و استیضاح کردان

نويسندهپيام
مهران عبدالهی
مدیر ارشد انجمن ( مشاهیر )
مهران عبدالهی

تعداد پستها : 1334
از ایشان سپاسگزاری شده : 328
Registration date : 2008-10-30

احمدی نژاد و استیضاح کردان Empty
پستعنوان: احمدی نژاد و استیضاح کردان   احمدی نژاد و استیضاح کردان Emptyالثلاثاء نوفمبر 04, 2008 2:05 am

احمدي‌نژاد: در جلسه استيضاح كردان شرکت نمي‌کنم
وي ادامه داد: اگر بنا باشد عادلانه به اين موضوع رسيدگي کنيم بايد يقه دانشگاهي که ايشان در آن تدريس مي‌کرد را نيز بگيريم. چرا تا وقتي رفيق او بودند اين حرف‌ها را مطرح نکردند و اکنون چه اتفاقي افتاده است که اين گونه اظهار نظر مي‌کنند.

رئيس جمهور گفت: در جلسه استيضاح وزير کشور شرکت نخواهم کرد چون اين استيضاح به واقع استيضاح عملکرد نيست بلکه بررسي مجدد رأي اعتماد قبلي نمايندگان است.

محمود احمدي‌نژاد عصر يکشنبه در گفت وگو با ايرنا و واحد مرکزي خبر ضمن اعلام اين مطلب افزود: به عقيده من چيز جديدي در استيضاح آقاي کردان مطرح نشده که نياز داشته باشد رئيس‌جمهور در آن شرکت کرده و پاسخ دهد.

وي تصريح کرد: حرف هاي مطرح شده همان حرف‌هاي تکراري است.
رئيس‌جمهوري با تاکيد بر اينکه استيضاح حق نمايندگان است تصريح کرد: ما بالاترين احترام را به مجلس مي‌گذاريم و هر تصميمي که بگيرند بر روي کار دولت اثري نخواهد داشت. ما مجلس را يار خود مي‌دانيم اما اين استيضاح را قبول نداريم.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
مهران عبدالهی
مهران عبدالهی

پستعنوان: رد: احمدی نژاد و استیضاح کردان   احمدی نژاد و استیضاح کردان Emptyالثلاثاء نوفمبر 04, 2008 2:06 am

عده‌اي مي‌خواهند دولت را از اکثريت بياندازند
رئيس جمهور با اشاره به تقاضاي استيضاح وزير کشور گفت: ما هر تصميمي که مجلس بگيرد از آن تبعيت مي‌کنيم اما ظاهرا عده‌اي مي‌خواهند دولت را از اکثريت انداخته و کليت آن را با مشکل مواجه کنند.

محمود احمدي نژاد با بيان اين مطلب تاکيد کرد: سوال حق نمايندگان است اما هر چيزي بايد به اندازه خود باشد.

وي تصريح کرد: جايگاه مجلس از نظر ما بسيار بالاست اما به عقيده من آقاي کردان مظلوم واقع شد چرا که تاکنون به کسي تا اين حد توهين نشده بود.

رئيس‌جمهور گفت: قطعا همه ضعف‌هايي دارند اما اگر بنا باشد نقاط ضعف يکديگر را روي ميز بگذاريم مسايل ديگري پيش خواهد آمد.

احمدي‌نژاد در ادامه با تاکيد بر اينکه استيضاح کردان استيضاح درستي نيست، تاکيد کرد: دولت بنا ندارد وارد اين مسايل شود و الا ما مي‌توانيم کساني را نام ببريم که از حقوق مدارک نامعلوم خود استفاده کرده‌اند.

رئيس جمهور تصريح کرد: به عقيده ما اين موضوع اصلي کشور نيست و طرح آن باعث ايجاد جنجال شده و مانع کارهاي دولت مي‌شود. از سويي شرايط کشور حساس است و دنيا در آستانه تحولات عظيمي قرار دارد.

احمدي نژاد با تاکيد بر اينکه کردان در اين موضوع مظلوم واقع شد، تصريح کرد: من دلبستگي خاصي به ايشان و هيچ احدي ندارم ، حتي نسبت به فرزند خودم اگر بخواهد در مصالح کشور خدشه وارد کند دلبستگي ندارم اما کردان 30 سال است در اين کشور کار کرده است.
مهران عبدالهی
مهران عبدالهی

پستعنوان: رد: احمدی نژاد و استیضاح کردان   احمدی نژاد و استیضاح کردان Emptyالثلاثاء نوفمبر 04, 2008 2:06 am

بايد برخي مسائل را بگويم تا مردم آنها را بدانند
رئيس‌جمهور گفت: نمي‌گويم کردان انسان فوق‌العاده، برجسته و آنچناني است اما بايد اجازه داد او کارش را انجام دهد، گويا برخي مي‌خواهند دولت را با مشکل مواجه کنند.

محمود احمدي‌نژاد در ادامه گفتگوي خود افزود: علي‌رغم ميلم بايد برخي مسايل را بگويم تا مردم آنها را بدانند که برخي مي‌خواهند دولت را با مشکل مواجه کنند.

رئيس‌جمهور در ادامه تاکيد کرد: برخي مي‌گويند دانشگاه‌هاي آنها علمي است اما اين گونه نيست دانشگاه ‌هاي آنها شبيه خودشان عمل مي‌کنند. شما مي‌بينيد اگر يک مقاله از کسي از فارغ ‌التحصيلان دانشگاه‌هاي آنها عليه رژيم صهيونيستي انتشار يابد براي آن فرد مدرک دکترا صادر نمي‌کنند و آنها همراه با دانشگاه‌هايشان تحت يک سياست عمل مي‌کنند.

رئيس جمهوري تصريح کرد: اگر مدرک کردان غلط هم باشد چه اثري دارد من پيش از اين حتي عبارت کاغذ پاره را درباره آن به کار بردم براي آنکه تنها يک مدرک افتخاري بوده است.

رئيس‌جمهوري خاطرنشان کرد: قطعا اين روال غلطي است که براي بررسي اين موضوع در پيش گرفته‌اند. اينکه از کساني شهادت بطلبند که صداقت در گفتار و رفتار ندارند.

وي ادامه داد: اگر بنا باشد عادلانه به اين موضوع رسيدگي کنيم بايد يقه دانشگاهي که ايشان در آن تدريس مي‌کرد را نيز بگيريم. چرا تا وقتي رفيق او بودند اين حرف‌ها را مطرح نکردند و اکنون چه اتفاقي افتاده است که اين گونه اظهار نظر مي‌کنند.
مهران عبدالهی
مهران عبدالهی

موضوع چهارشنبه گذشته مجلس اشتباه فردي بوده است
رئيس جمهور با تقبيح اتفاقي که هفته گذشته در حاشيه جلسه علني مجلس رخ داد، آن را اشتباه فردي يکي از ماموران در مجلس ذکر کرد.

محمود احمدي‌نژاد در عين حال گفت: روش و مسيري که در اين موضوع طي شد اشکال داشت که مي‌توانست شبهاتي را ايجاد کند.

رئيس‌جمهور با اعلام اينکه دستور داده است از اين به بعد تمام کمک‌ها به حوزه‌هاي انتخابيه نمايندگان از طريق استانداري‌ها صورت گيرد، خاطرنشان کرد: از اين به بعد نيازهاي هر منطقه در معاونت اجرايي رياست‌جمهوري بررسي مي‌شود و در صورت وجود اعتبار بودجه آن در اختيار استانداري‌ها قرار مي‌گيرد و نامه نمايندگان نيز به استانداري‌ها ارجاع مي‌شود تا طبق قوانين عمل شود و اسناد آن نيز در اختيار دولت قرار گيرد.

رئيس‌جمهور با تاکيد بر اينکه با تنظيم اين روال زمينه اشتباهات از بين مي‌رود، گفت: موضوع هفته گذشته مجلس نيز اشتباه يک فرد بوده است.

وي خاطر نشان کرد: همه مي‌دانند شان مجلس و دولت بالاست از سويي رابطه دولت و مجلس نيز بر اساس قانون و مصالح کشور به گونه‌اي سازنده شکل گرفته اما در موضوع پيش آمده بايد گفت روال کار درست نبوده است.

رئيس‌جمهور خاطرنشان کرد: تصور مي‌کنم در اين موضوع مسايل با يکديگر اشتباه گرفته شده، شان دولت و مجلس اين کارها نيست تا عده‌اي آن را دست بگيرند و عليه دولت فضاسازي کنند.
احمدي‌نژاد ادامه داد: اين خنده‌دار است که به دنبال اين موضوع عده‌اي جشن گرفته‌اند و تيتر زده‌اند که چه‌ها شده است. با اينکه اين گونه مسايل در نگاه دولت و مجلس وجود ندارد.

رئيس‌جمهور با تاکيد بر اينکه روابط دولت و مجلس علي‌رغم دوستانه بودن بسيار جدي است، گفت: نمايندگان آزادانه حرف مي‌زنند و نظر مي‌دهند.

وي در عين حال تاکيد کرد: قطعا موضوع پيش آمده مساله اي حاد و روال خلاف و فسادي نبوده و طراحي پيچيده‌اي نيز نداشته است. امکان دارد عده‌اي تسليم احساسات شوند و اقدامي کنند.

رئيس‌جمهور گفت: بر اساس دستوري که داده شد اين روال به طور کامل قطع مي‌شود و همه امتيازها بايد از طريق استانداري‌ها هزينه شود.
مهران عبدالهی
مهران عبدالهی

پستعنوان: رد: احمدی نژاد و استیضاح کردان   احمدی نژاد و استیضاح کردان Emptyالثلاثاء نوفمبر 04, 2008 2:07 am

رئيس‌جمهور: دولت تحت فشار است
رئيس جمهور در ادامه گفت: دولت تحت فشار است اما ما نمي‌خواهيم هيچ فرصتي را براي خدمت به مردم از دست بدهيم و براي همين است که در سفرهاي استاني 24 ساعته کار مي‌کنيم.

محمود احمدي نژاد افزود: دولت خود را به آب و آتش مي‌زند تا بتواند مشکلي از مردم حل کند. ما در استان‌ها به صحنه مي‌رويم و در دل کار هستيم و موضوعات مختلف از جمله اشتغال، مسکن و ديگر مسايل مردم را مي‌بينيم.

احمدي‌نژاد ادامه داد: دولت با همه وجود درگير مسايل کشور شده و اين مسايل قطعا امکان دارد وقت و انرژي دولت را بگيرد.

رئيس جمهور تاکيد کرد: البته مي‌دانيم مردم مشکلات خود را با نمايندگان مطرح مي‌کنند و نمايندگان نيز آن را به دولت منعکس مي‌کنند و دولت نيز در حد مقدورات در جهت برطرف کردن آنها تلاش مي‌کند.

وي ادامه داد: گرچه محدوديت‌هايي وجود دارد اما دولت تمام تلاش خود را مي‌کند که براي مردم کاري انجام دهد.

رئيس جمهور مساله پيش آمده در مجلس را تمام شده دانست و گفت: البته شرايط کشور شرايطي است که از هر کاهي کوه مي‌سازند تا نسبت به دولت ايراد بگيرند که قطعا اين کارها به جايي نخواهد رسيد.

احمدي‌نژاد با تاکيد بر اينکه نمايندگان شان نمايندگي و دولت شان مملکت‌داري را مي‌دانند، تاکيد کرد: تصميم نمايندگان براي همه لازم‌الاجراست اما کساني که اهل سياست ‌بازي هستند اين موضوعات را علم مي‌کنند که اگر به عقيده ما بناي قانوني مخدوش شود مشکلات بسياري ايجاد مي‌شود.

وي تصريح کرد: به عقيده ما اين گونه بحث‌ها واجد هيچ‌گونه ارزشي نيست با اينگونه مسايل هيچ اتفاقي نمي‌افتد هر اتفاقي بخواهد بيفتد در استان‌ها است که ما سعي داريم به آنها برسيم. جاده درست کنيم تا از تصادفات جلوگيري شود. آب کشاورزي تامين کنيم و اشتغال ايجاد کنيم.

احمدي‌نژاد با تاکيد بر اينکه علاقه نداريم وقت خود را صرف اين مسايل کنيم ، گفت: برخورد من با همکارانم در دولت بسيار تندتر از آن چيزي است که شما مي‌بينيد.

رئيس‌جمهور گفت: من با تندي به همکارانم در دولت گفته‌ام چرا نبايد نسبت به زير مجموعه خود اشراف داشته باشند که اينگونه مسايل پيش آيد و اين تيترها زده شده و جنجال‌ها آغاز شود.

وي در عين حال گفت: البته اين موضوعات در بين مردم و دولت مطرح نيست، مردم به دنبال کار هستند و نبايد وقت را به اين موضوعات اختصاص دهيم. دستور من قاطع است مسير را کور کرده‌ام که در آينده هم کسي نتواند چنين خطايي مرتکب شود.

احمدي‌نژاد اضافه کرد: برخوردهاي تند من حتي باعث دلخوري برخي همکاران شد و گفتند ما شب و روز کار مي‌کنيم .من با آنان به تندي برخورد کردم و گفتم که چنين اشتباهاتي را که بهانه به دست برخي مي‌دهد هرگز نمي‌پذيرم.

رئيس جمهور اظهار داشت: اي کاش در مجلس هم قبل از اينکه اين موضوع به طور رسمي مطرح شود مي‌نشستند و مسايل را منعکس مي‌کردند، همان طور که بعدا منعکس شد. امروز دو ساعت با هم (نمايندگان مجلس) صحبت کرديم و توضيح دادند برخي نيز روز جمعه آمدند و مسايل را تشريح کردند. اينها وقت کشور است که گرفته مي‌شود در حالي که اين امکان داشت که با توضيحات به موقع با فرد خاطي برخورد مي‌شد.
مهران عبدالهی
مهران عبدالهی

پستعنوان: رد: احمدی نژاد و استیضاح کردان   احمدی نژاد و استیضاح کردان Emptyالثلاثاء نوفمبر 04, 2008 2:07 am

متن استيضاح ناظر بر عملکرد وزير نيست
رئيس جمهور گفت: متن استيضاح وزير کشور که از سوي برخي نمايندگان آماده شده ناظر بر عملکرد دوره وزارت کردان نبوده است و در اين درخواست استيضاح هيچ چيز درباره عملکرد وي به ميان نيامده است.

رئيس جمهور در ادامه با بيان اين مطلب اظهار داشت: من تعبير کاغذ پاره را براي اين موضوع به کار بردم اما منظورم مدارک دانشگاهي نبود زيرا مدارک دانشگاهي نشانگر شان علمي است.
وي تصريح کرد: مدارک افتخاري در هيچ جا اعتبار ندارد و منافع مادي نيز براي کردان نداشته است اگر جز اين هم بود تاثيري در رسيدگي و راي نمايندگان مجلس نداشت.

رئيس جمهور گفت: در متن استيضاح هيچ مساله اي درباره عملکرد آقاي کردان نيامده است و اگر تخلفي شده بايد رسيدگي شود اما برخي نمايندگان ظاهرا مي خواهند راي اعتماد قبلي خود را مورد کنکاش قرار دهند و در حقيقت راي اعتماد خود را بار ديگر مي خواهند بررسي کنند.

وي تصريح کرد: دو ماه و چندي قبل کردان به عنوان وزير کشور مطرح شد و بحث هاي فراواني درباره وي مطرح شد که حرف هايي نيز به ويژه درباره مدرک وي زدند. پشت تريبون مجلس نيز بسياري مسايل را گفتند و جلسه راي اعتماد بسيار جدي بود.

رئيس جمهور گفت: چه موافقان و چه مخالفان جدي بودند و برخي نيز از مرز قانون و معيارها خارج شدند و اتهاماتي را به وي وارد کردند.

احمدي نژاد خاطرنشان کرد: من پيش از اين نيز گفتم که براي مناصب بالا و تا اين سطح مدرک ملاک نيست و تجربه افراد اهميت دارد. از نمايندگان هم خواستم 30 سال کار کردان را مدنظر قرار دهند.

وي با تاکيد بر اينکه مدرک کردان ملاک تصميم گيري ما نبوده است، گفت: از صبحي که ايشان مشغول کار شد درباره مدرک او بحث هاي زيادي کردند و ماجرا تا امروز نيز ادامه داشته است. چقدر لطيفه و جوک ساختند و تحقير و توهين انجام شد.

احمدی نژاد و استیضاح کردان
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1