پایگاه اُرُدیست های سوئد

Swedish Orodists

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود
< class="" height="25"> link

https://i.servimg.com/u/f30/20/32/02/33/orodis68.jpg

فلسفه اُرُدیسم چیست ؟ Orodism
زندگینامه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ
بازتاب جهانی فلسفه اردیسم
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آمریکا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ازبکستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کلمبیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لهستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در تاجیکستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور افغانستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مراکش
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور برزیل
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیجریه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نائورو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لیبی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سریلانکا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور فیلیپین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنگو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در جمهوری چک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در گینه استوایی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور صربستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قزاقستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هائیتی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوراس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تانزانیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سوئیس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نپال
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تایلند
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در آفریفای جنوبی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کره جنوبی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نروژ
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مکزیک
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اندونزی
بازتاب اُرُدیسم در جمهوری آذربایجان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور انگلیس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور عراق
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در پورتوریکو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور غنا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اسپانیا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور فرانسه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ترکیه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور روسیه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بنگلادش
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اوگاندا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بحرین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایسلند
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مقدونیه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایران
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اوکراین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تونس
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لتونی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور چین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جیبوتی
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در نیکاراگوئه
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین
بازتاب اُرُدیسم در بوسنی و هرزگوین
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در قرقیزستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در ارمنستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در لوکزامبورگ
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در مجارستان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوتان
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کوبا
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کوزوو
بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سوئد
المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:20 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنگو The philosophy of Orodism in Congo
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:16 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تانزانیا The philosophy of Orodism in Tanzania
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:14 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:13 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
من طرف الأحد فبراير 27, 2022 9:11 am

كساني كه Online هستند
در مجموع 99 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 99 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 237 و در تاريخ السبت مارس 06, 2010 6:21 pm بوده است.
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
فرشته بیژنی
نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Vote_rcapنکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Voting_bar1نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Vote_lcap 
حمیده ناصری
نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Vote_rcapنکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Voting_bar1نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Vote_lcap 
admin
مهران عبدالهی
ستاره عباسی
Sarvenaz
فرهاد رمضانی
زیبا
پروانه منفرد
سارا رستمیان

نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟

+13
sharareh
راحله م
Kamran Arya
پری
aram-jan
مرتضی آشتیانی
ashk
mehrnoosh
گلی بیتا
سارا رستمیان
میثم طهماسبی
ستاره عباسی
مهران عبدالهی
17 مشترك
نويسندهپيام
مهران عبدالهی
مدیر ارشد انجمن ( مشاهیر )
مدیر ارشد انجمن ( مشاهیر )
مهران عبدالهی

تعداد پستها : 1334
از ایشان سپاسگزاری شده : 328
Registration date : 2008-10-30

نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Empty
پستعنوان: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالثلاثاء يناير 19, 2010 1:32 pm

فیلسوف برجسته ایی نظیر ارد بزرگ می گوید :
همسر خویش را از شهر و دیار خویش برگزینید ، نبود ریشه های فرهنگی همسو ، سختی به بار می آورد .

با این وصف می بینیم هموطنان ما در سوئد و دیگر کشورهای محل اقامت خود تن به چنین ازدواجهایی می دهند نظر شما در این ارتباط چیست ؟
آیا تجربه ایی در این زمینه داشته اید ؟
و یا کسانی را می شناسید که با افراد غیر ایرانی ازدواج کرده باشند ؟
زندگی آنان چگونه است ؟

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
ستاره عباسی
مدیر ارشد ( فرهنگ و هنر )
ستاره عباسی

تعداد پستها : 1304
آدرس : Aalborg University . Denmark
از ایشان سپاسگزاری شده : 325
Registration date : 2008-10-23

نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Empty
پستعنوان: رد: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالثلاثاء يناير 19, 2010 2:00 pm

منم نظرم با ازدواج با غیر ایرانیها منفیه
راستش یه خواستگار غیر ایرانی هم داشتم
خوب فکر کردم به عاقبت کار
هر چه بیشتر فکر کردم بیشتر مطمئن شدم این ازدواج عاقبت خوشی نداره
خواهرم یه دوستی داشت یه سال قبل از سقوط صدام با یه تبعه عراقی ازدواج کرد
شوهره پس از سقوط صدام پاشو کرد تو یه کفش که برن عراق شهر کربلا
دوست خواهرم ظرف چهارماه فرار کرد و برگشت و تا مدتها دچار بیماریهای روحی و عصبی بود .
واااااای بازم تنم لرزید نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Icon_sad
میثم طهماسبی
مدیر ارشد انجمن ( ایرانیان مقیم سوئد )
میثم طهماسبی

تعداد پستها : 93
آدرس : www.youtube.com/Sirmeysam
از ایشان سپاسگزاری شده : 48
Registration date : 2009-12-17

پستعنوان: رد: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالثلاثاء يناير 19, 2010 2:19 pm

با سلام

به اعتقاد من ازدواج امری ست شخصی، و حوزه مسائل شخصی برداشتهای واحد را برنمی تابد به همین علت میشود حدس زد که نظرات حوزه وسیعی را پوشش دهد. با این حال به اعتقاد من ازدواجی که با اختیار باشد، از هر نوع، چه با هموطن و چه با شهروند دیگر کشورها، نه تنها روزمرگی ها را دگرگون میکند بلکه باعث آشنایی و نزدیکی بیشتر ملل با هم میشود.

بحران از زمانی شروع میشود که بنا بر دلایلی غیر از تمایلات قلبی واقع شود، برای کسب شهرت، ثروت و یا در موضوع فعلی، جهت کسب اقامت سایر کشورها. من این عمل را فتنه ای میدانم که نه تنها خانواده ها را سست میکند بلکه تبعات منفی هم در سطح جامعه بوجود می آورد.

موضوع ملیت هر فرد به گاه تصمیم گیری باید لحاظ شود، اگر فردی را دوست دارید و اشتراک نظرها را بیشتر از اتفاق نظرها میبینید، به عقیده من ازدواج اشکالی ندارد. در پاسخ به ستاره عزیز عرض میکنم، دوستی که نمیدانست شوهر عراقی هم حق دارد روزگاری در مملکت خودش زندگی کند، به اعتقاد من تاوان اشتباه خود را میپردازد.

تجربه ازدواج با بانوی ایرانی را داشته ام، گو اینکه ادامه پیدا نکرد ولی بر این گمانم که نه از نظر زیبایی و نه بلوغ فکری، سایرین بر دختران ما ارجحیتی دارند. قاعلم که زن ایرانی و یا حتی مرد ایرانی، برابر با سایرین هستند. با وجودی که نزدیکی فرهنگی کمک شایانی در بسط زندگی زناشوئی دارد و شخصا در این راه قدم بر میدارم ولی اگر معیارهای مناسب و عقل در زمان تصمیم گیری لحاظ شود، ازدواج با غیر ایرانی را برای دوستان مردود نمیدانم.

پاینده ایران

http://www.ilovedogs.blogfa.com/
ستاره عباسی
ستاره عباسی

تعداد پستها : 1304
آدرس : Aalborg University . Denmark
از ایشان سپاسگزاری شده : 325

پستعنوان: رد: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالثلاثاء يناير 19, 2010 2:37 pm

Sirmeysam نوشته است:

در پاسخ به ستاره عزیز عرض میکنم، دوستی که نمیدانست شوهر عراقی هم حق دارد روزگاری در مملکت خودش زندگی کند، به اعتقاد من تاوان اشتباه خود را میپردازد.

می دونین دوست خواهرم اصلا فکر نمی کرد صدام سقوط کنه
و چون چند نفر از اعضای خانواده اون عراقیه رو صدام اعدام کرده بود روی این اصل اصلا این فکر رو نمی کرد که این بلا بیاد به سرش

دلم براش سوخت
شانسش گرفت بچه دار نشده بود
وگرنه چه فاجعی پیش می اومد برای اون بچه
سارا رستمیان
ORODIST ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
ORODIST ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
سارا رستمیان

تعداد پستها : 987
از ایشان سپاسگزاری شده : 95
Registration date : 2008-10-24

پستعنوان: رد: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالثلاثاء يناير 19, 2010 2:56 pm

سارا : سایه کاش تو شوهر عراقی گیرت می اومد از شرت خلاص می شدم
سایه : من ، من ، سارا کاری نکن برملا کنم اسرارتو ؟!!!

سارا : تو هم شدی مسعود خان Wink <:)
سایه : چی ؟ آقا مسعود ؟ نه بابا من چیکار دارم پای منو نکش تو درگیری های قلمی ...

سارا : من نمی دونم چطور میشه با کسی یه عمر زندگی کرد که خارجیه ؟
سایه : خوب می دونی سارا عشق ، زیبایی و دلبری و ....

سارا : خوب اینایی که تو گفتی همیشگی نیست بعدش چی ؟
سایه : بعدشم بچه ...بچه ها می تونن سرشون رو گرم کنن ...

سارا : بیچاره اون بچه ها به نظر من یکی از والدین باید همش کوتاه بیاد
سایه : چرا ؟

سارا : چون اگر کوتاه نیاد جنگ میشه تو خونه
سایه : آهان جالبه با اینکه می دونم دیونه هستی اما اینو درست گفتی

سارا : چه عجب یه بار کوتاه اومدی
سایه : راستی حرفهای آقا میثم هم خیلی منطقی بود ها

سارا : آره درسته
سایه : منم دلم برای دوست خواهر ستاره سوخت خیلی

سارا : Sad
سایه : Sad
گلی بیتا
ORODIST ❤️
ORODIST ❤️
گلی بیتا

تعداد پستها : 391
آدرس : فرانکفورت
از ایشان سپاسگزاری شده : 28
Registration date : 2008-10-27

پستعنوان: رد: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالأربعاء يناير 20, 2010 2:34 am

سلام به همه دوستای خوبم

ازدواج یه امر شخصیه
اما پس از شروع مشاجره و در نهایت جدایی صدمات جبران ناپذیری به جامعه وارد می کنه
جمله ارد بزرگ بسیار پند آموز است

زمانی زنها خودشان را قربانی خواسته های مردان و کودکان خویش می کردند اما زن تحصیل کرده و نو جوی امروز جهان دیگر تن به غرور و خودخواهی های مردانه نمی دهد
این چالش با ازدواجهای فرا ملیتی به مراتب بیشتر و بیشتر می گردد .
mehrnoosh
ORODIST ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
ORODIST ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
mehrnoosh

تعداد پستها : 802
از ایشان سپاسگزاری شده : 118
Registration date : 2008-10-24

پستعنوان: رد: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالأربعاء يناير 20, 2010 4:34 am

به نظر من بهتره یک بار دیگر جمله ارد بزرگ را مرور کنیم
همسر خویش را از شهر و دیار خویش برگزینید ، نبود ریشه های فرهنگی همسو ، سختی به بار می آورد .
از آنجایی که مطالعاتی در زمینه علل جدایی ها داشته ام باید بگویم یکی از مهمترین عوامل جدایی تمایزات اجتماعی و فرهنگی است .
این مسئله همیشه در گرمای عواطف و عشق های بشری نادیده گرفته می شود اما چیزی هم نیست که بشود از آن فرار کرد
اغلب فرزندان چنین ازدواجهای دچار شخصیتی دوگانه هستند
شخصیتی مطابق با فرهنگ مادر و شخصیتی مطابق با فرهنگ پدر
این خوشبینانه ترین تصور ممکن است و اگر جدایی حادث شود که عاقبت فرزند بسیار تیره خواهد بود
البته هستند مادران و پدرانی که پس از جدایی خود را وقف نگهداری فرزند می کنند اما کمبود وجود هر یک از آنان نیز صدمه بسیاری به کودک می زند .
اگر با سالمندان صحبت کنیم تقریبا اکثر آنها معتقدند بهترین راه انتخاب شریک مناسب زندگی ، ازدواج با همسری از بافت بومی شهر و روستای هر فرد است
شاید اگر هر فردی به این نکات ریز توجه کند کمتر شاهد جدایی های پیاپی باشیم
ashk
ORODIST
ORODIST
ashk

تعداد پستها : 116
آدرس : مراغه
از ایشان سپاسگزاری شده : 14

پستعنوان: رد: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالأربعاء يناير 20, 2010 9:36 am

گلی بیتا نوشته است:

ازدواج یه امر شخصیه
اما پس از شروع مشاجره و در نهایت جدایی صدمات جبران ناپذیری به جامعه وارد می کنه

برای همین من هم معتقدم قوانین ازدواج با اتباع خارجی باید سفت و سخت تر بشه
امروز در ایران به خاطر فشارهای اقتصادی بعضی از خانواده های مستضعف تن به ازدواج هایی سیاه با اتباع خارجی می دهند
در واقع آنها قربانی قوانین آسان ازدواج اتباع خارجی با ایرانیان شده و از سوی دیگر قربانی اقتصاد لرزان و سست کشور شده اند
مرتضی آشتیانی
ادمین انجمن
ادمین انجمن
مرتضی آشتیانی

تعداد پستها : 495

پستعنوان: رد: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالأربعاء يناير 20, 2010 11:45 am

مهران عبدالهی نوشته است:

با این وصف می بینیم هموطنان ما در سوئد و دیگر کشورهای محل اقامت خود تن به چنین ازدواجهایی می دهند نظر شما در این ارتباط چیست ؟
زندگی آنان چگونه است ؟

چند وقت پیش یکی از دوستان قدیمی ام از خارطوم پایتخت سودان برگشته بود کلی از خاطرات سفرش برایم تعریف کرد
نکته جالبی در بین صحبتهایش بود که شاید بی مناسبت با این بحث نباشد
می گفت کسی پیش من آمد . و از طریق مترجمم از من خواست برای دیدن همسرش همراهش به آبادی در نزدیکی پایتخت برویم .
می گفت زنی لاغر با صورت زرد و نحیف گوشه ایی از اتاق نشسته بود و مدام اشک می ریخت
آن زن یکی از هموطنان کرد ما بود که چهار سال پیش با دانشجوی سودانی در ایران آشنا شده بود و با هم ازدواج کرده بودند
شوهرش برای ما گفت به خاطر فقر مالی نمی تواند همسرش را به ایران بیاورد .
می گفت چند روزی که آنجا بودم بارها به دیدن آن زن بیچاره رفتم
می گفت جلسات اول همه اش گریه می کرد و کم کم زبان به گفتگو باز نمود و از همه چیز ایران می پرسید حتی آب و هوا

aram-jan
ORODIST
ORODIST
aram-jan

تعداد پستها : 109
از ایشان سپاسگزاری شده : 4
Registration date : 2008-10-28

پستعنوان: رد: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالأربعاء يناير 20, 2010 11:57 am

مرتضی آشتیانی نوشته است:
مهران عبدالهی نوشته است:

زندگی آنان چگونه است ؟

می گفت زنی لاغر با صورت زرد و نحیف گوشه ایی از اتاق نشسته بود و مدام اشک می ریخت
آن زن یکی از هموطنان کرد ما بود که چهار سال پیش با دانشجوی سودانی در ایران آشنا شده بود و با هم ازدواج کرده بودند

من حاضرم بمیرم اما سودان نرم
بیچاره اون دختره Sad
بیشتر از قضیه دوست ستاره که با یک عراقی ازدواج کرده بود و بدبخت شده بود دلم برای این هموطن کرد سوخت . Sad
خدایا کمکش کن برگرده ایران sad fds
پری
کاربر حرفه ایی انجمن
کاربر حرفه ایی انجمن
پری

تعداد پستها : 84
آدرس : سراب
از ایشان سپاسگزاری شده : 1

پستعنوان: رد: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالأربعاء يناير 20, 2010 12:17 pm

مرتضی آشتیانی نوشته است:
مهران عبدالهی نوشته است:

زندگی آنان چگونه است ؟

چند وقت پیش یکی از دوستان قدیمی ام از خارطوم پایتخت سودان برگشته بود کلی از خاطرات سفرش برایم تعریف کرد
می گفت کسی پیش من آمد . و از طریق مترجمم از من خواست برای دیدن همسرش همراهش به آبادی در نزدیکی پایتخت برویم .
می گفت جلسات اول همه اش گریه می کرد و کم کم زبان به گفتگو باز نمود و از همه چیز ایران می پرسید حتی آب و هوا

دلم شکست نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 667115
نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 163448 نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 163448 نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 163448 نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 163448 نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 163448 نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 163448 نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 163448 نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 163448 نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 163448 نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 163448 نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 163448
نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 163448 نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 163448 نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 163448 نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 163448 نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 163448 نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 163448 نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 163448 نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 163448 نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 163448 نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 163448 نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 163448
Kamran Arya
کاربر حرفه ایی انجمن
کاربر حرفه ایی انجمن
Kamran Arya

تعداد پستها : 69
آدرس : استامبول

پستعنوان: رد: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالأربعاء يناير 20, 2010 12:44 pm

جریانهایی نظیر آن دختری که با تبعه عراق و یا این که با تبعه سودان ازدواج نموده گویاست که تضاد فرهنگی هر زندگی را تحدید می کند
یاد مصاحبه همسر دوم استاد شجریان افتادم
که همسر اولش یک ایتالیایی بوده در آلمان که یک فرزند هم می آورد پس از یکی دو سال بعد تضادها شروع می شود و جدا می شوند و می آید ایران و در مجلسی با استاد شجریان آشنا می شود
با وجود 24 سال اختلاف سن با استاد ازدواج می کند
و الان خوشبخت خوشبخت است
Kamran Arya
کاربر حرفه ایی انجمن
کاربر حرفه ایی انجمن
Kamran Arya

تعداد پستها : 69
آدرس : استامبول

پستعنوان: رد: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالأربعاء يناير 20, 2010 2:29 pm

masood_bmx نوشته است:
با با پاي استاد شجريان رو وسط نكشين.زشته.

اتفاقا این یک تجربه خوب برای این بحثه
اگر کمی در سیکل این زندگی دقت کنید فرآیند آموزنده ایی را می شود دید
راحله م
کاربر حرفه ایی انجمن
کاربر حرفه ایی انجمن
راحله م

تعداد پستها : 81
آدرس : دانشجوی شاهرود
از ایشان سپاسگزاری شده : 11

پستعنوان: رد: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالأربعاء يناير 20, 2010 3:04 pm

Sirmeysam نوشته است:

بحران از زمانی شروع میشود که بنا بر دلایلی غیر از تمایلات قلبی واقع شود، برای کسب شهرت، ثروت و یا در موضوع فعلی، جهت کسب اقامت سایر کشورها. من این عمل را فتنه ای میدانم که نه تنها خانواده ها را سست میکند بلکه تبعات منفی هم در سطح جامعه بوجود می آورد.

این نکته بسیار مهمی است
که دوستان کمتر به اون پرداختند

من با نظر ارد بزرگ کاملا موافقم به نظر من ما آدمها فرصت محدودی برای زندگی داریم
ازدواج با غیر ایرانی موجب می شود سالها چرخ دنده های کنار هم قرار بگیرند که هیچ سنخیتی با هم نداشته اند آتش و طوفان ابتدای هر ازدواجی زود سرد میشه و در نهایت ماهیتها آشکار میشه

نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ 607383
sharareh
ORODIST ❤️
ORODIST ❤️
sharareh

تعداد پستها : 451
آدرس : کاشان شهر گلاب و سهراب !
از ایشان سپاسگزاری شده : 13

پستعنوان: رد: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالأربعاء يناير 20, 2010 5:09 pm

اغلب آدمها موقع ازدواج رو ابرها قدم می زنند
و کمتر کسی پی عواقب تصمیماتش می گرده
اما واقعا اگر خوب دقت کنیم هیچ وقت تصمیم نمی گیریم زندگی رو آغاز کنیم که یه طرفش خلع بزرگی هست .
ارد بزرگ یه جمله زیبا و آموزنده داره :
اندرز پیران ، بیشتر زمان ها مملو از خون و درد است که بدبختانه جوان از فهم آن ناتوان است

امیدوارم همه ما گوش شنوا داشته باشیم و از تجربه دیگران بهره ببریم نه اینکه خود ما تجربه خلق بشیم !!!
sharareh
ORODIST ❤️
ORODIST ❤️
sharareh

پستعنوان: رد: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالأربعاء يناير 20, 2010 5:16 pm

مرتضی آشتیانی نوشته است:
مهران عبدالهی نوشته است:

زندگی آنان چگونه است ؟

قلب آدم باید از سنگ باشه که دلش برای این دختر کرد هموطنمون آتیش نگیره
خیلی حالم بد شد خیلی
خدایا نجاتش بده از این همه مصیبت
sharareh
ORODIST ❤️
ORODIST ❤️
sharareh

پستعنوان: رد: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالأربعاء يناير 20, 2010 5:17 pm

sharareh نوشته است:
مرتضی آشتیانی نوشته است:
مهران عبدالهی نوشته است:

زندگی آنان چگونه است ؟

قلب آدم باید از سنگ باشه که دلش برای این دختر کرد هموطنمون آتیش نگیره
خیلی حالم بد شد خیلی
خدایا نجاتش بده از این همه مصیبت
میثم طهماسبی
میثم طهماسبی

تعداد پستها : 93
آدرس : www.youtube.com/Sirmeysam
Registration date : 2009-12-17

پستعنوان: رد: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالأربعاء يناير 20, 2010 9:22 pm

دوستان عزیز
به اعتقاد من نظرات گلی عزیز درست است ولی کاملا فمنیستی، فراموش نکنیم که ازدواج امریست اختیاری، دوطرفه و اصولا بر مبنای روبطه عاطفی طرفین.

من بر پایه صحبتهای عزیزان 2 نکته رو عرض میکنم:

نخست اینکه کمی احساس نژاد پرستی موقع خوندن مطالب به آدم دست میده. امیدوارم برداشت من غلط بوده باشه ولی گویی پله اول متعلق به کشورهای غربی –رضوان الله- است، سپس ایران و بعد از آن هم بقیه جاهای دنیا، مثل همین سودان و عراق که فرمودید. مثلا دردناکه که کسی بره با شوهرش کربلا و خارطوم، ولی اگه شوهری همسرش رو ببره به زادگاهش در لیل –فرانسه- و شراب بخورن کسی خورده ای نمیگیره. امیدوارم جان کلام رو استخراج کنید. باز عرض خودم رو تکرار میکنم، که مادامی که شما قدرت تصمیم گیری دارید، نمیتوانید دیگری را مسئول، برای اتخاذ تصمیم غلط کنید. {در اینجا نظرات پست اولم را تکرار میکنم}

مطلب دوم که به اعتقادم خیلی مهمه رو با تمثیلی ارائه میکنم. موضوع سوال اینه، نظر شما در رابطه با رانندگی چیست؟ ستاره عزیز که داستان عراق رو مطرح کردند میگویند: من دوستی داشتم که با سرعت رانندگی میکرد و تصادف کرد و فوت کرد، خیلی بد بود، من دیگه رانندگی نمیکنم. بعد هم همه همدردی کردن که بله، رانندگی بده چرا که طرف فوت کرده. در همین زمان، مرتضی نازنین میاد و از ماجرای دلخراش خاطوم نقل میکنه و میگه که تک چرخ زدن با موتور سیکلت باعث مرگ همسایه ما شده، باز همه احساساتی میشیم و میخوایم در برابر کارخانه های موتور سیکلت سازی قیام کنیم. خانم رژا میفرمایند که حاضرند بمیرند ولی سوار موتور نشن، پری عزیز هم مثل همه ما دلشکسته از خبر فقدان هموطنی اشک میریزند و در نهایت شراره عزیز آرزو نجات میکنند. سوالی که از این دوستان دارم این است که موضع خود را مشخص کنید، آیا رانندگی بد است و یا افرادی که بدون لحاظ اصول رانندگی آنرا آزموده اند گناه کارند؟

من اول پاسخ خودم را عرض میکنم، دوستان! به ما عقل و منطق و شعور تقدیم کرده اند برای استفاده در مراحلی چون ازدواج، چه با ایرانی، چه غیر ایرانی. به اعتقاد من این که شخصی تصمیم نابجایی گرفته، دردنارک و دلخراش است ولی نباید سور عمومی تعبیر بشه.

پاینده ایران

http://www.ilovedogs.blogfa.com/
مژده
دوست جدید انجمن
دوست جدید انجمن
مژده

تعداد پستها : 12
آدرس : همدان
از ایشان سپاسگزاری شده : 5

پستعنوان: رد: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالخميس يناير 21, 2010 4:55 am

Sirmeysam نوشته است:

من اول پاسخ خودم را عرض میکنم، دوستان! به ما عقل و منطق و شعور تقدیم کرده اند برای استفاده در مراحلی چون ازدواج، چه با ایرانی، چه غیر ایرانی. به اعتقاد من این که شخصی تصمیم نابجایی گرفته، دردنارک و دلخراش است ولی نباید سور عمومی تعبیر بشه.

بله امر شخصی است
اما من فکر می کنم بحث در این ارتباط باعث میشه آدم هایی که این متن ها رو می بینند سنجیده تر عمل کنند
در واقع نوعی روشنگریه
اگر صرفا به خاطر شخصی بودن از آن عبور کنیم چه بسا افرادی از خوانندگان همین متن ها در حال حاضر و آینده دچار غفلت بشوند
من به شخصه به نکات جالبی پی بردم

اینکه بیشتر از گذشته به عواقب تصمیمماتم فکر کنم و اگر چنین موردی برایم پیش آمد دانسته تصمیم بگیرم
مهمان
مهمان
Anonymous

پستعنوان: رد: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالخميس يناير 21, 2010 5:12 am

قرن ما شاعر اگر داشت که
کبوتر با کبوتر ،باز با باز نبود
شعار پرواز....
وای بر ما که تصور کردیم عشق را باید کشت.....
پروانه منفرد
ORODIST ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
ORODIST ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
پروانه منفرد

تعداد پستها : 1046
از ایشان سپاسگزاری شده : 299
Registration date : 2008-11-27

پستعنوان: رد: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالخميس يناير 21, 2010 6:36 am

بحث های مفیدی انجام شد
ناخودآگاه ذهنم رفت به شاهنامه
شاید به این خاطر باشه که دوستان تایپیک فردوسی رو فعال کرده اند و من دیدم
در شاهنامه ازدواج با اتباع غیر ایرانی بارها انجام شده و عجیب است که عاقبت اغلب آن عشق ها ، غم انگیز می باشد

مانند ازدواج رستم با تهمینه (مادر سهراب)
ازدواج سیاوش با فرنگيس (مادر کیخسرو )
ازدواج داراب و ناهید ( مادر اسکندر)
پروانه منفرد
ORODIST ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
ORODIST ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
پروانه منفرد

تعداد پستها : 1046
از ایشان سپاسگزاری شده : 299
Registration date : 2008-11-27

پستعنوان: رد: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالخميس يناير 21, 2010 6:41 am

مهران عبدالهی نوشته است:

نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ ORODBOZORG-HAKIMFERDOSI

باتوجه به نزدیکی های بسیار زیاد فکری ارد بزرگ و فردوسی تصور من بر این است که این پند ارد بزرگ ریشه در شاهنامه حکیم طوس داشته باشد .
یزدگرد چهارم
دوست جدید انجمن
دوست جدید انجمن
یزدگرد چهارم

تعداد پستها : 17
از ایشان سپاسگزاری شده : 5
Registration date : 2010-04-30

پستعنوان: رد: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالجمعة أبريل 30, 2010 7:30 pm

بنام اهورامزدا
درود
یعنی اکثر شما دوستان با ازدواج دو فرهنگ مخالفید ؟؟؟
وقتی که عشق بیاد سراغت دیگه فرهنگ و تفاوت و نژاد و ... سرت نمیشه .
در مورد دوست ستاره باید بگم که من فکر میکنم شوهر دوست ایشون عشق آنچنانی به ایشون نداشت وگرنه حاضر نمیشد عذاب همسرشو ببینه و بزور حرف خودشو بزنه

من زیاد با این ازدواج مخالف نیستم و برای دوستان همسرانی باب میلشان آرزومندم (همینور واسه خودم)
آمیییییییییییییییییییییییییین
Asheghe_Tanha
ORODIST ❤️
ORODIST ❤️
Asheghe_Tanha

تعداد پستها : 450
آدرس : شیراز
از ایشان سپاسگزاری شده : 127
Registration date : 2010-01-24

پستعنوان: رد: نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟   نکته مهم برای هر مهاجری :   ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟ Emptyالسبت مايو 01, 2010 3:04 am

من هم با ازدواج با یک خارجی اصلا موافق نیستم study
هر چند می دونم عشق می تونه مثل یک طوفان بیاد و ... elephant elephant elephant

نکته مهم برای هر مهاجری : ازدواج با غیر ایرانی را تایید می کنید ؟ و چرا ؟
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» با متولدین کدام ماه ازدواج کنید خوشبخت میشوید
» ازدواج موقت به سبک ایرانی(خوش به حال آقایون)
» به نظرت برای ازدواج داشتن عشق مهمه یا نه؟
» 1+10 نکته کلیدی برای حفظ سلامتی
» یک نکته برای آگاهی دوستان لابی